mobili versija | standartinė versija
main-image

Nuotolinė konferencija skirta J. A. Pabrėžos metams paminėti

 konferencija vid1 psl

Nuotolinės mokslinės konferencijos, skirtos J. A. Pabrėžos metams paminėti įrašas.

Vaikai ir jaunuoliai padės bibliotekoms kurti naują virtualų žaidimą

Logotipas viešinimui

Panevėžio, Klaipėdos ir Kauno apskričių bibliotekose 2021–2023 m. įgyvendinamas 5-8 klasių moksleivių skaitymo skatinimo projektas „Inovatyvūs Lietuvos bibliotekų skaitymo skatinimo sprendimai vaikų ir jaunimo socialinių santykių kūrimui su aplinka“.

Skaityti daugiau...

Paroda „Benos mediniai stebuklai“

Sakoma „Ką laisva mintis sugalvoja, tą rankos padaro“. Žodžius galima pritaikyti kalbant apie kilimo iš Skuodo rajono, dabar gyvenančią Kretingos rajone, darbėniškę Benaditą Skaivydienę. Auksinių rankų žmogus, kaip sakytų mūsų senoliai. Groja (akordeonu, klarnetu, cimbolais), dainuoja, gali iš akmenų sumūryti tvorelę, židinį, sumeistrauti iš medžio baldus, bet dar ir drožinėja iš medžio.

Skaityti daugiau...

Ekspedicija į A.J. Pabrėžos gimtinę

Birželio 11 d. į Lenkimų kraštą atvyko ekspedicija, kurią subūrė Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešoji biblioteka, norėdama pamatyti A. J. Pabrėžos gimtinę, susipažinti su apylinkėmis, surinkti augalus, pabendrauti su vietiniais gyventojais, aplankyti S. Daukanto gimtinę.

Skaityti daugiau...

Fotonuotraukų paroda „Gražuolė vasara“

Žodis „fotografija“ kilęs iš graikų kalbos, išvertus - reiškiantis „piešimas šviesa“. Rukų kaime, šia „šviesa piešia“ bendruomenės seniūnaitė, didelės širdies, nuoširdi, atjaučianti ir suprantanti kitus, Skuodo literatų klubo „Nojus“ narė Danutė Lekniuvienė.

Skaityti daugiau...