mobili versija | standartinė versija
main-image

"Šviečiantis popierinis žibintas"

Kviečiame vaikus, jų tėvelius, mamytes į lapkričio skaitymus "Šviečiantis popierinis žibintas". Jie Skuodo rajono bibliotekose vyks nuo spalio 30 d. iki lapkričio 23 d. Kurią valandą prasidės renginiai prašome pasitikslinti savo bibliotekose.

Sėkmingo nuotykio skaitant tamsoje.


Document-page-001

„Jaunimo perspektyvų platforma NORIU VEIKTI“

I. Simonaitytės biblioteka vykdo projektą „Jaunimo perspektyvų platforma NORIU VEIKTI“, kurio tikslas - skatinti jaunimą domėtis savo ateities perspektyvų galimybėmis ir įkvėpti gyvais pavyzdžiais bei motyvuoti.

Lapkričio 15 d. 13 val. Klaipėdos I. Simonaitytės biblioteka kviečia visus jaunus žmones į  „Jaunimo perspektyvų platforma NORIU VEIKTI“   renginį, kuriame savo patirtį, idėjas bei patarimus dalins Rimvydas Širvinskas „Makalius“, Indrė Stonkuvienė, Remigijus Kostrovickas („Miesto Žirafos“), Justinas Kisieliauskas, Remigijus Žiogas. (renginys nemokamas, be registracijos)

O nuo 17 val. vyks užsiėmimai grupėms su registracija, kuriuos ves Beatričė Paškevičiūtė, Julija Stankevičiūtė („Atranka 360“), VšĮ „Tarptautinis bendradarbiavimo centras“, Remigijus Žiogas ir Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija. Visi norintys susitikti, pabendrauti, išklausyti naudingos informacijos ir paklausti daugybės klausimų apie socialinius tinklus ir bendravimą juose, apie darbo rinką ir darbo pokalbius, apie savanorystę Lietuvoje ir užsienio šalyse bei norintys sužinoti, ko reikia pradėti savo verslą yra kviečiami registruotis el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. arba telefonu 412 532.
 

Vilniaus universiteto bibliotekos diena Skuode

Vilniaus Universiteto bibliotekos diena Skuode

Daugiau informacijos rasite čia.

 

Prancūzų kalbos kursai bibliotekoje

Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešojoje bibliotekoje (Gedimino g. 1) organizuojami nemokami prancūzų kalbos kursai pradedantiesiems. Kursus veda bibliotekoje savanoriaujantis Thibaud Evers, kuris pas mus atvyko iš Prancūzijos. Sekantis užsiėmimas vyks lapkričio 13 d. 19 val.

Registruotis el. p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. tel.: 73301, 861621106.

Maloniai Jūsų laukiame atvykstant.

"Pradžioje buvo žodis"

literatų skelbimas