mobili versija | standartinė versija
main-image

Vaclovo Vičiaus kūrybos vakaras "Kelionė"

skelbėms V. VIČIUS

Iš kur ir kaip elektra atkeliauja iki kiekvieno iš mūsų?

Kasdien naudojamės įvairiais elektros prietaisais - mobiliuoju telefonu, kompiuteriu, televizoriumi ar plaukų džiovintuvu. Kad šie prietaisai, darantys gyvenimą patogesnį, imtų veikti, tereikia elektros lizdo ir vieno judesio. O štai elektros kelias į mūsų namus – sudėtingesnis.
Atsakymą į klausimą „Iš kur ir kaip elektra atkeliauja iki kiekvieno iš mūsų?“ galėsite sužinoti pažiūrėję Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos iniciatyva sukurtą animacinį edukacinį filmuką.

Bibliotekos projektinė veikla – kelias į bendradarbiavimą, partnerystę, pokyčius

Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešoji biblioteka – kultūros, švietimo ir informacijos įstaiga, kurioje nepamirštamos ne tik tradicinės kultūrinės, edukacinės veiklos, bet ir siekiama jas tobulinti ir kurti naujas paslaugas. Ne pirmi metai, kai Skuodo rajono savivaldybės biudžete kultūriniams renginiams lėšų nenumatoma, o vis tiek bibliotekoje vyksta daugybė skaitymo skatinimo, etninės kultūros puoselėjimo ir kitokių iniciatyvų. Ne pirmi metai bibliotekos gyvenimą paįvairina projektinė veikla, tampanti bibliotekininkams tikru išsigelbėjimo ratu, organizuojant renginius.

Skaityti daugiau...

Unikalus žodynų portalas

Pristatome unikalų žodynų portalą, kuris siūlo net 30 kalbų, ir tai yra vienas iš didžiausių žodynų pasaulyje.
Žodynas sudarytas ne automatinių vertimų pagrindu, bet kruopščiai parengtas profesionalių kalbininkų. Jis nuolat atnaujinamas ir papildomas naujomis kalbomis, todėl lyginant su automatiniais vertėjais, vertimų kokybė yra nepalyginamai geresnė.
Žodynas prieinamas internete ir yra visai nemokamas.
(http://dict.com/Home-lt)

Virtualios parodos Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje

Maloniai kviečiame aplankyti virtualias parodas    http://parodos.lnb.lt/exhibits/browse/

 

2009 - 2015 m. parengtos virtualios parodos