mobili versija | standartinė versija
main-image

Tautodailininkės Eglės Dvarionaitės – Vindašienės karpinių paroda

Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Ylakių filiale veikia tautodailininkės, meno kūrėjos Eglės Dvarionaitės – Vindašienės karpinių paroda, skirta Tautodailės metams paminėti.
Kviečiame visus pasigrožėti paroda kuri veiks iki spalio 1 d.

Eglė Dvarionaitė-Vindašienė karpo iš popieriaus jau daugiau nei trisdešimt metų. Šiandien tautodailininkė – tikra šio amato  meistrė, viena žinomiausių karpytojų Lietuvoje, nuo 1990 metų yra Lietuvos tautodailininkų sąjungos narė, nuolat dalyvauja respublikinėse ir tarptautinėse parodose. Kaunietės darbai buvo eksponuojami Švedijoje, Prancūzijoje, Latvijoje, Punske, Rusijoje, Baltarusijoje, Turkijoje, Lenkijoje. Nuolat rengia karpinių meno sklaidą, veda praktinius užsiėmimus vaikams ir visai šeimai, autorinius seminarus, ne tik Kauno mieste, bet ir visuose Lietuvos regionuose.
    Aplankiusieji parodą turės puikią progą susipažinti su karpinių menu, populiarėjančiu ir atrandančiu savo vietą šiame laikmetyje. Dėkojame Eglei Dvarionaitei – Vindašienei, papuošusiai savo gražiais darbais biblioteką.

Nuotraukų galerija