mobili versija | standartinė versija
main-image
Filtras
 • Vaikų knygos šventė - viktorina „ Atspėkime pasaką“

  Vaikų knygos šventė vyko lietuvių kalbos kabinete. Šventė buvo viktorinos forma. Viktorinoje dalyvavo dvi komandos ir daug  sirgalių.

 • Jubiliejinė gyvenimo ir kūrybos popietė. 2010 m.

  Spalio 29 d. Skuodo SVB Lenkimų filiale vyko garbaus lenkimiškio, literato kaimo šviesuolio, metraštininko, saviveiklininko Leono Rimeikio 80-mečiui skirta jubiliejinė gyvenimo ir kūrybos popietė.
  Popietę vedė Lenkimų filialo vyr. bibliotekininkė Gražina Daukantienė, nes kas kitas geriau žino šio garbaus žmogaus gyvenimo vingius jei ne Lenkimų poetė ir kaimo šviesuolė. Jubiliato eiles raiškiai skaitė literatė Adelė Zubienė, o Viliutė Prišmontienė su dukra Rita savo dainomis ir gitaros akordais popietei suteikė gyvumo ir subtilumo.
  Leonas Rimeikis turi daugybę talentų ir pomėgių. Kuria eilėraščius, yra išleidęs dvi kraštotyrines knygas apie Lenkimų kaimą „Gimtoji parapija Lenkimai“ (2005 m.) ir „Toli nuo tėvynės (2007 m.). Jo eilėraščiai spausdinami knygelėse 'Prie Bartuvos ir Luobos“, „Po ramybės medžiu“, „So meilė tievėške“. Naujausius eilėraščius anūkės sudėjo į knygelę ir pačios išspausdino.
  Jubiliato pasveikinti susirinko gausus bičiulių būrys, jo talento ir darbų gerbėjai. Sveikino laikraščio „Mūsų žodžio“ redakcijos atstovai, nes Leonas neetatinis šio laikraščio korespondentas. Padėkos ir susižavėjimo žodį tarė Lenkimų seniūnijos atstovė, bendruomenės pirmininkė Barbora Butkienė, saviveiklininkai, moterų klubo „Kotryna“ atstovės, Skuodo SVB metodininkė Birutė Strakšytė, rajono literatai. Anūkas Aurimas, vos prieš dieną iškovojęs pirmąją vietą žemaitiškuose skaitymuose, perskaitė premijuotą kūrinį.
  Leonas Rimeikis savo padėkos kalboje prasitarė, kad ruošiąs išleisti dar trečią kraštotyrinę knygą kitais metais ir dar vis kūriąs.
  Šis entuziastingas žmogus aktyvus saviveiklininkas, groja Lenkimų armonikierių ansamblyje. Taip pat aistringas medžiotojas ir žvejys. Tai tik dalelė talentų ir pomėgių kuriais apdovanotas šis garbus kaimo šviesuolis.
  Gaila, kad dar nepaskirta Leonui Rimeikiui Simono Daukanto premija, nes daugelis susirinkusiųjų akcentavo, kad jis tikrai jos vertas. Tai liks ateities uždavinys Lenkimų bendruomenės ir visuomeninių organizacijų atstovams pasistengti, kad šis iškilus žmogus būtų tinkamai įvertintas.
  Šiam Lenkimų šviesuoliui net ąžuolai gali pavydėti stiprybės, o jaunatviškumo ir entuziazmo likimas atseikėjo net keliems gyvenimams, kūrybos versmė neišsenkama. Stiprybės, laimės, sveikatos ir naujų kūrybinių minčių Jums Leonai!

 • Lyg didelėje šeimoje

  Sukantis kasdieninių darbų ir rūpesčių verpetuose, dažnai nepastebime šalia mūsų esančių žmonių. Pamirštame pasakyti malonesnį žodį ar pagyrimą. Juk kartais reikia tiek nedaug, kad žmogus jaustųsi mylimas ir reikalingas.
  Gražų 2012 m. birželio 16 d. vakarą Luknių kaimo gyventojai susirinko į vakaronę ,,Graži mūsų šeimynėlė“. Jos metu, daug prasmingų žodžių buvo skirta šeimai, jos sampratai. Visi žinome, kad tvirta šeima - visuomenės pagrindas. Labai svarbūs tarpusavio dvasiniai, doroviniai išgyvenimai, emocinės būsenos. Kiekvienas norime matyti savo artimuosius laimingus, išsilavinusius, sveikus. Renginį vedė Skuodo kultūros centro renginių režisierė Gražina Ronkaitienė. Išradingai buvo paruošta rankdarbių paroda. Linksmino Daukšių moterų ansamblis ,,Svaja“. Lydėjo gera nuotaika, šokiai ir žaidimai, šmaikštūs anekdotai, palinkėjimai. Daug gražaus pasakėme vieni kitiems. Visi pasijutome tarsi didelėje draugiškoje šeimoje. Vakaras praėjo kūrybingai ir linksmai, ilgam palikdamas malonius prisiminimus.

 • Tarptautinis poezijos pavasaris 2011

  Gegužės 19 d. Mosėdžio seniūnijos salėje įvyko susitikimas su svečiais iš sostinės M.Kudarauskaite, V.Jasukaityte, V.Deksniu, D.Petrošiu, G.Jefremovu.

 • ,,Netikėti susitikimai prie knygų lentynos“

  Lapkričio 5 d. Barstyčių filiale įvyko popietė –susitikimas su svečiais iš Barstyčių vidurinės mokyklos: mokiniais ir mokytoja Rūta Jankauskiene. Jie domėjosi bibliotekininkės profesija, knygomis, koks darbuotojos darbas. Labai susidomėjo mano vedamu ,,Europrotų“ žaidimu, todėl visi apsilankę moksleiviai pareiškė norą juose dalyvauti...