mobili versija | standartinė versija
main-image

Vasara su knyga

Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Mažųjų Rūšupių knygų išdavimo punkte be palapinių ir tunelio rugpjūčio 28 dieną būrelis vaikų dalyvavo skaitymo popietėje „Vasara su knyga“.

Susirinkusieji išėjome į pievelę ir susėdę ant padengtų patiesalų susipažinome su žaislais, prisiminėme kūrinius, kurių veikėjai yra liūtas, paršiukas ir kiškis. Vaikai vieni kitiems įdomiai pristatė savo mylimiausias knygeles.
Popietės metu visi kartu skaitėme Jono Biliūno ,,Kliudžiau“ aptarėme, kodėl berniuko šūvis strėle buvo ,,vienatinis, bet laimingas“, kodėl reikia globoti, mylėti savo augintinius, kodėl negalima jų palikti likimo valiai.
Paskui vieni piešė pasirinktam kūriniui iliustraciją, kiti spalvino mandalas ,,Vasaros spalvos“, didesnieji kartu spėjo pateiktų veikėjų vardus ir naudodamiesi punkte esančiomis knygelėmis ar savo mobiliaisiais telefonais turėjo teisingai užrašyti ir knygos pavadinimą, kurioje tas personažas yra, ir knygos autorių. Po to vyresnieji vaikai sprendė kryžiažodį. Vaikai taip smagiai krykštavo pievelėje ir bendruomenės namų kieme, kad suaugusieji iš aplinkinių namų atėjo pasižiūrėt, kas čia vyksta.
Tądien niekas neskubėjo namo, vieni džiaugėsi iliustracijomis, kiti prašė spalvinimo lapų neštis namo, treti rinkosi knygeles, kurias skaitys. Visi pasivaišinome saldainiais. Vaikai namo išsinešė ne tik knygeles ir gražius palinkėjimus naujų mokslo metų pradžiai, bet ir bibliotekos užrašų knygeles.

Nuotraukų galerija