mobili versija | standartinė versija
main-image

„O širdyje tik spalvos trys“

        2016 m. vasario 15 d. 16 val. į šventę skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti prie Daukšių kaimo bendruomenės namų sugūžėjo nemažas būrys Daukšiškių ir aplinkinių kaimų gyventojų. Visi šventės dalyviai buvo pasipuošę lietuviška atributika: šalikais, kepurėmis, vėliavėlėmis.
           Renginys prasidėjo šventiniu maratonu, kuriame dalyvavo įvairaus amžiaus bėgimo entuziastų. Po aktyvaus sporto renginio dalyviai kieme vaišinosi Jurgos ir Roberto Šakalių kareiviška koše ir arbata, buvo apdovanoti greičiausi maratono bėgikai. Vėliau visi buvo pakviesti į gražiai papuoštą bendruomenės namų salę, pasigrožėti Daukšių pagrindinio ugdymo skyriaus mokinių piešinių paroda „O širdyje gražiausios spalvos trys“. Darbai bylojo apie emigraciją, apie meilę ir jausmus tėvynei. Visiems susėdus sveikinimo žodį tarė bendruomenės pirmininkė Birutė Strakšytė. Daukšių filialo bibliotekininkė Jūratė Jonušienė už gražius piešinius dėkojo mokiniams ir jų mokytojoms V. Andrikienei, M. Tumienei, B. Palšienei. Po kalbų, kaip ir dera lietuviams, sugiedotas Lietuvos himnas. O vėliau visų laukė maloni pramoga – filmo žiūrėjimas. Už smagiai praleistą laiką buvo dėkojama organizatoriams Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Daukšių filialo vyresniajai bibliotekininkei Jūratei Jonušienei, Daukšių kaimo bendruomenės pirmininkei Birutei Strakšytei. Šaunu, kad susirinkome paminėti šios dienos ir tikimės, kad bėgimas už Lietuvos valstybės atkūrimo dieną taps mūsų kaimo tradicija.
        Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Daukšių filialo vyresnioji bibliotekininkė Jūratė Jonušienė

Nuotraukų galerija