mobili versija | standartinė versija
main-image

Moliūgų-žibintų akcija „ŠVIESKI IR ŠILDYK“

Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Daukšių filialo bibliotekininkė Vilma Simaitienė ir Daukšių kaimo bendruomenės pirmininkė Birutė Strakšytė pakvietė visus vietinius gyventojus sudalyvauti moliūgų-žibintų akcijoje „ŠVIESKI IR ŠILDYK“.
Spalio 28 d. 19 val. daugelis įvairaus amžiaus daukšiškių ir svečių susirinko į moliūgų-žibintų įžiebimą. Bibliotekininkė Vilma Simaitienė pasidžiaugė, kad gyventojai liko neabejingi šiai gražiai idėjai, atskleidė savo išradingumą, meniškumą, kūrybiškumą, o labiausiai džiugino tai, kad į moliūgų skaptavimą įsijungė šeimos – įspūdžiais dalijosi vaikai, mamos ir netgi tėčiai!


Tą vakarą Daukšių bendruomenės lauko aikštelė paskendo magiškoje švieselių jūroje. Įžiebta buvo 20 moliūgų-žibintų. Visi susirinkusieji ilgai vaikštinėjo ir džiaugėsi atskleistu dalyvių meniškumu ir išradingumu, nes moliūgai buvo vieni už kitus gražesni – prieš visus puikavosi išskaptuotas gražuolis katinas, žvakių liepsnoje iškilo briedis didingais ragais, šalia baugino grėsmingai nusiteikęs vaiduoklis... Gera buvo pabūti visiems kartu, pajusti šilumą ir šviesą savo širdyje.

Nuotraukų galerija