mobili versija | standartinė versija
main-image

Edukacinis užsiėmimas – piešimas ant šilko

2016 m. lapkričio 15 d. 14 val. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Daukšių filiale vyko edukacinis užsiėmimas – piešimas ant šilko, kurį vedė Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos aptarnavimo skyriaus vyresnioji bibliotekininkė Dovilė Gintalienė. Į šį užsiėmimą susirinko moterys, mėgstančios grožį, meniškumą ir naujoves.


 Bibliotekininkė Dovilė visas susirinkusias dalyves supažindino su šios įdomios veiklos unikalia kūrybos technika ir tuo pačiu paragino moteris nebijoti atskleisti savo kūrybiškumą bei meniškumą. Todėl ilgai nelaukusios dalyvės čiupo į rankas natūralaus šilko audinį ir pasinėrė į švelnios, išlaisvintos kūrybos paslaptį. Valandėlei biblioteka paskendo ramios muzikos ir šilko paslapties oazėje. O, kad tapyba ant šilko paslaptinga ir nenuspėjama, dalyvės suprato iškart paėmusios į savo rankas teptuką ir dažus. Lašelis dažų darė stebuklus ant to plonyčio, blizgančio audinio... Dalyvės su ypatingu švelnumu ir ramumu liejo spalvas ant šilko ir šitaip buvo sukurti aštuoni nuostabūs paveikslai.
 Baigiantis užsiėmimui, daugelis mintijo, kad piešimas ant šilko – tai menas, poilsis, gydymas, meditacija. Dalyvės padėkojo bibliotekininkei Dovilei Gintalienei už suteiktą visoms malonią poilsio valandėlę, kurioje galėjo atskleisti savo gebėjimus ir sukurti pirmąjį šilko paveikslą savo namams. Pirmąjį, bet gal ne paskutinį...

Nuotraukų galerija