mobili versija | standartinė versija
main-image

Popietė „Kalėdos su knyga“

2016 m. gruodžio 6 d. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Daukšių filiale vyko popietė „Kalėdos su knyga“, skirta Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuojamai akcijai „Knygų Kalėdos“. Į šią popietę susirinko gausus būrys įvairaus amžiaus bibliotekos lankytojų.
 

Renginį pradėjusi bibliotekininkė Vilma Simaitienė pasidžiaugė, kad šiemet jau šeštą kartą vyksta ši graži akcija. Šiais metais akcija „Knygų Kalėdos“ atsiliepia į kampanijos „Už saugią Lietuvą“ kvietimą mažinti socialinę atskirtį, todėl kviečia visus dovanoti knygas, kurios keičia gyvenimą. O knyga gali pakeisti gyvenimą: įkvėpti, padėti atsakyti į klausimus, spręsti problemas, jaustis stipresniam, kovoti už savo teises ir ateitį. Visos dovanotos knygos atiteks šalies mokyklų bibliotekoms.
Vėliau bibliotekininkė pakvietė vaikus iš knygų pastatyti Kalėdų eglutę, papuošti ją žaisliukais ir girliandomis. Neilgai trukus bibliotekoje sužibėjo nuostabi eglutė. Po jos įžiebimo vyko Astridos Lindgren knygos „Brita Mari išlieja širdį“ ištraukų skaitymai. Skaitė ne tik vaikai, bet ir bibliotekininkė, socialinė darbuotoja bei vaikų mamos. Dalyviai susipažino su linksmuole Brita Mari, jos atsakingu požiūriu į gyvenimą, begaline jos meile šeimai, namams, knygoms. Po knygos aptarimo dalyviai džiaugėsi papuošta eglute, vaišinosi arbata, vaisiais ir saldumynais.

Nuotraukų galerija