mobili versija | standartinė versija
main-image

Tarptautinė vaikų gynimo šventė „Vaikystės spalvos“

2017 m. gegužės 30 d. popietę Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Daukšių filialas ir Daukšių kaimo bendruomenė pakvietė visus daukšiškius vaikus ir jų tėvelius paminėti tarptautinę vaikų gynimo dieną. Šventė vyko Daukšių kaimo bendruomenės namų kieme. Džiugu, kad į šį gražų renginį susirinko gausus būrys įvairaus amžiaus vaikų, panorusių šią dieną švęsti linksmai ir nuotaikingai.


Renginį pradėjo LMS Skuodo rajono mokinių savivaldų informavimo centro atstovės: Viktorija Paulauskaitė, Ieva Jankauskaitė, Gabrielė Šertvietytė pakvietusios visus dalyvius pašokti bendrą nuotaikingą šokį. Po linksmos dainos ir šokio vaikai klausėsi įdomios pasakos, kurios pabaigoje buvo prašoma padėti atrasti raktą nuo lobio skrynios, kuris, kaip spėjama, paslėptas kaimelio pušynėlyje. Žinoma, vaikai suskubo į pagalbą ir, kad būtų įdomiau ieškoti rakto, susiskirstė komandomis. Neilgai trukus trys komandos išskubėjo link pušyno. Tačiau pakeliui laukė įvairios kliūtys: teko užrištomis akimis draugą pavaišinti jogurtu, išbandyti rankų taiklumą, sukurti dainą apie vasarą, pasakyti tris greitakalbes. Visas kliūtis komandos įveikė beveik vienodu laiku, tačiau atrasti raktą nusišypsojo laimė „Spartuolių“ komandai. Žinoma, visiems buvo smalsu, kokie gi lobiai slypi skrynioje?! O ten slypėjo įvairiausios „brangenybės“: apyrankės, muilo burbulai, spalvinimo knygutės, saldainiai ir t.t., kurie buvo išdalinti visiems šventės dalyviams.
Šventės pabaigoje bibliotekininkė Vilma Simaitienė, Daukšių kaimo bendruomenės pirmininkė Birutė Strakšytė ir seniūnaitė Inga Paulauskienė pakvietė vaikus, jų tėvelius bei močiutes pasivaišinti keptomis ant laužo dešrelėmis. Vaišindamiesi visi gėrėjosi mažųjų dalyvių nupieštais ant asfalto piešiniais, bendravo tarpusavyje, dalijosi šventės įspūdžiais. Vaikai į namus išsiskirstė su geromis emocijomis, nes jų šventė buvo linksma ir nuotaikinga, o svarbiausia – pasidabinusi įvairiaspalviais žiedais atskubėjo visų laukta vasara! Gerų, saugių, linksmų ir išradingų Jums atostogų, vaikai!!!

Nuotraukų galerija