mobili versija | standartinė versija
main-image

Moliūgų-žibintų akcija „Žibėk ir šildyk“

Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Daukšių filialas ir Daukšių kaimo bendruomenė jau antrus metus iš eilės pakvietė visus vietinius gyventojus sudalyvauti moliūgų-žibintų akcijoje „Žibėk ir šildyk“. Šia gražia akcija buvo siekiama skatinti bendruomenės narių kūrybiškumą, aktyvumą bei bendruomeniškumą.


Spalio 27 d. 19 val. daugelis įvairaus amžiaus daukšiškių ir svečių susirinko į Daukšių kaimo bendruomenės kiemą, kuriame vyko moliūgų-žibintų įžiebimas. Dar viena graži tradicija – žibintus įžiebti prieš Skuodo rajono kultūros centro Daukšių skyriaus moterų vokalinio ansamblio „Svajos“ tradicinį koncertą „Teskamba dainos“. Šiemet koncertas buvo jubiliejinis – švęstas 15-os metų sukaktis, tad tą vakarą Daukšiuose įvyko dvi nuostabios šventės.
Nors šiemet gamta nedžiugino gausiu moliūgų derliumi, tačiau išskaptuotų moliūgų-žibintų buvo sunešta ne tiek ir mažai – 25. Dalyvių įžiebti žibintai bendruomenės kieme suspindėjo ypatinga, magiška šviesa. Visi susirinkusieji ilgai vaikštinėjo ir džiaugėsi atskleistu dalyvių meniškumu, kūrybiškumu ir išradingumu. Gera buvo pabūti visiems kartu magiškų švieselių jūroje, pabendrauti, pasidalinti įspūdžiais bei moliūgų skaptavimo subtilybėmis.
Vėliau visi dalyviai suėjo į bendruomenės salę, kurioje neužilgo prasidėjo nuostabus Daukšių moterų vokalinio ansamblio „Svaja“ jubiliejinis koncertas.

Nuotraukų galerija