mobili versija | standartinė versija
main-image

Popietė „Mylėk save ir kitus“

2017 m. spalio 23 d. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Daukšių filialo bibliotekininkė Vilma Simaitienė kartu su Daukšių medicinos punkto bendruomenės slaugytoja Vilma Kubiliene bei socialine darbuotoja Alina Mygind pakvietė vaikus į popietę „Mylėk save ir kitus“, kuri buvo skirta alkoholio, tabako ir narkotikų vartojimo prevencijai.


 Popietę pradėjusi bibliotekininkė akcentavo, jog tabako, alkoholio ir narkotikų vartojimo problema yra labai aktuali mūsų šiandieninėje visuomenėje, todėl labai svarbu šia tema vykdyti prevenciją. Šios popietės tikslas – skatinti visus gyventi sveikai, saugoti savo ir kitų sveikatą.
 Popietė tęsėsi kūrybiniu užsiėmimu. Buvo sukurti antireklaminiai šūkiai prieš tabako, alkoholio ir narkotikų vartojimą. Taip pat susirinkusieji puošė šokoladinius saldainius vyniodami juos į spalvotą krepinį popierių, juostele pritvirtindami lapelį su šūkiu, gražiu palinkėjimu gyventi sveikai, mylėti save ir kitus. Vėliau dalyviai papuoštus saldainius nunešė į Daukšių parduotuvę, kurioje jie buvo dovanojami tabaką perkantiems žmonėms. Ši maloni staigmena nustebino ne vieną cigarečių pirkėją.
 Po kūrybinio užsiėmimo visi dalyviai vaišinosi arbata ir pyragu. Vaišinantis vyko diskusija tabako, alkoholio ir narkotikų vartojimo tema. Visi pripažino, kad žalingų įpročių problema yra labai aktuali ir Skuodo rajone.

Nuotraukų galerija