mobili versija | standartinė versija
main-image

Kūrybinis – edukacinis užsiėmimas

Lapkričio 21 dieną Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Daukšių filiale vyko kūrybinis – edukacinis užsiėmimas „Muilo burbulas“. Užsiėmimą vedė Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė Dovilė Gintalienė, vykdydama vieną iš projekto „Kas sena, tas nauja šiandien“ veiklų. Į šį kūrybinį užsiėmimą susirinko nemažas būrys daukšiškių moterų.


 Dovilė Gintalienė teigė, jog rankų darbo muilo gamyba yra nesudėtingas, bet labai įdomus ir malonus procesas, kurio metu galima pasirinkti gaminamo muilo formą, spalvą, kvapą, faktūrą. Kūrybinio proceso metu sužinota, kad muilai yra gaminami iš ekologiško muilo bazės, naudojami įvairių kvapų eteriniai aliejai, kosmetiniai dažai bei kiti vertingi priedai (džiovintos levandos, medetkų, ramunėlių žiedai ir pan.). Pasigaminti muilą kiekvienas gali pagal savo fantaziją bei norą. Rankų darbo muilas gali būti ne tik kasdieninio naudojimo produktas, bet ir puiki dovana ar spalvingas bei kvapnus akcentas, puošiantis vonios kambarį. Neilgai trukus kūrybinė erdvė – biblioteka – paskendo kvapų jūroje. Dalyvės džiaugėsi pagamintais kvapniais, įvairių formų ir ornamentų muiliukais. 
Puikios emocijos, kūrybinės idėjos, naujos žinios, jauki atmosfera lydėjo dalyves viso edukacinio užsiėmimo metu. Tikėtina, jog artėjant didžiosioms metų šventėms, jų laukimą dalyvės papuoš ilgais žiemos vakarais ruošdamos savo rankų darbo ekologiškas, kvapnias dovanas artimiesiems bei draugams.

Nuotraukų galerija