mobili versija | standartinė versija
main-image

Popietė „Dalinuosi gerumu“

Gruodžio 5 d. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Daukšių filiale vyko popietė „Dalinuosi gerumu“, skirta Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuojamai akcijai „Knygų Kalėdos“. Į šią popietę susirinko gausus būrys įvairaus amžiaus bibliotekos lankytojų.


Popietė prasidėjo kūrybiniu darbu, kurio tikslas buvo artėjančių švenčių proga papuošti bibliotekos erdvę ir įžiebti „Knygų Kalėdų“ eglutę. Šiame kūrybiniame procese dalyvavo visi popietės dalyviai: vieni iš eglės šakų darė nykštukus ir įvairiomis dekoracijomis puošė bibliotekos langus bei sienas, kiti statė iš knygų Kalėdų eglutę. Kūrybinio proceso metu visų dalyvių nuotaika buvo puiki. Dalyviai dalijosi kūrybinėmis idėjomis ir patarimais, o kūrybinio darbo rezultatas – nuostabiai papuošta bibliotekos erdvė. Nuo šiol bibliotekoje lankytojus džiugins šventiškomis girliandomis žibanti „Knygų Kalėdų“ eglutė ir šalia jos sėdintys trys nykštukai.
 Bibliotekininkė Vilma Simaitienė pasidžiaugė ir padėkojo dalyviams už gražiai papuoštą biblioteką bei akcentavo, kad jau septintą kartą vyksta „Knygų Kalėdų“ akcija. Šiais metais ši graži akcija kviečia žmones padovanoti knygą savo bibliotekai. Biblioteka yra saugi erdvė visiems, todėl šiemet į ją ateiti kviečiamos šeimos. Džiugu, kad ir šioje popietėje dalyvavo šeimos – mamos su dukromis bei broliai su sesėmis.
 Vėliau visi susirinkusieji vaišinosi karšta arbata ir saldumynais, gėrėjosi papuošta biblioteka, dalijosi įspūdžiais, gražiai bendravo tarpusavyje bei džiaugėsi artėjančiomis šventėmis.

Nuotraukų galerija