mobili versija | standartinė versija
main-image

Kalėdinių puokščių parodos „Mažais žingsneliais Kalėdos ateina“ atidarymas ir Kalėdų eglutės įžiebimas Daukšiuose

Artėjant gražiausioms metų šventėms Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Daukšių filialas ir Daukšių kaimo bendruomenė gruodžio 15 d. pakvietė vietinius gyventojus į Daukšių kaimo bendruomenės namus, kuriuose įvyko didžiulė šventė – kalėdinių puokščių parodos „Mažais žingsneliais Kalėdos ateina“ atidarymas ir Kalėdų eglutės įžiebimas.


 Šventėje svečiavosi ir Skuodo rajono neįgaliųjų draugijos meno studija „Obelėlė“, kuri susirinkusiems dalyviams dovanojo nuostabią literatūrinę kompoziciją „Nuo ko prasideda pasaulis?“ Literatūrinės kompozicijos scenarijaus autorė yra literatė, mosėdiškė Nijolė Jasienė, o jos bendraautorė – literatė Danutė Lekniuvienė iš Rukų. Personažų – Žemės, Moters, Obelėlės, Autoriaus, Medžio, Žolės, Vandens, Vėjo, Saulės, Dulkelės – raiškiai ir jautriai ištartas žodis suvirpino ne vieno dalyvio širdį.
Po literatūrinės kompozicijos šventę tęsė bibliotekininkė Vilma Simaitienė pasidžiaugdama, jog kasmet organizuojama kalėdinių puokščių paroda sulaukia vis didesnio bendruomenės narių aktyvumo ir dėmesio. Šiemet savo sukurtas kalėdinių puokščių kompozicijas ir dekoracijas į biblioteką atnešė net 22 dalyviai. Džiugu, jog šioje gražioje iniciatyvoje dalyvauja ne tik suaugusieji, bet ir vaikai. Anot bibliotekininkės, svarbiausias kalėdinių puokščių parodos tikslas yra skatinti bendruomenės narių aktyvumą, atskleisti bei puoselėti jų kūrybiškumą. Kompozicijų ir dekoracijų autoriams buvo įteiktos kalėdinės dovanėlės.
Šventėje dalyvavo ir Skuodo rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Žydrūnas Ramanavičius. Svečias visus renginio dalyvius pasveikino su artėjančiomis šventėmis, palinkėjo mylėti savo artimuosius ir šalia esančius bei džiaugtis kiekviena gyvenimo akimirka.
Vėliau visi dalyviai buvo pakviesti pasivaišinti kava ir saldumynais. Vaišindamiesi dalyviai grožėjosi puokštėmis, dekoracijomis, dalijosi namų puošybos idėjomis, gražiai bendravo tarpusavyje. Šventė tuo nesibaigė – 16.30 val. visi dalyviai buvo pakviesti į bendruomenės namų kiemą, kuriame nuotaikingą kalėdinį šokį dovanojo Daukšių neformaliojo vaikų švietimo programos „Šiuolaikinio šokio ritme“ dalyvės (vadovė Jūratė Jonušienė). Po nuotaikingo šokio bendruomenės kieme įsižiebė nuostabi Kalėdų eglutė, o danguje sužibę spalvingi fejerverkai skelbė žinią, jog mažais žingsneliais ateina didžiosios metų šventės.

Nuotraukų galerija