mobili versija | standartinė versija
main-image

Sparnuota vaikystė

2018 m. gegužės 31 d. popietę Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Daukšių filialas ir Daukšių kaimo bendruomenė pakvietė vaikučius ir jų tėvelius paminėti Tarptautinę vaikų gynimo dieną. Šventė vyko Daukšių kaimo bendruomenės namų kieme.

Renginį pradėjusi Daukšių kaimo bendruomenės pirmininkė Birutė Strakšytė pasveikino visus susirinkusius su švente ir pasidžiaugė, kad Daukšių kaime vaikučių yra dar nemažai, o labiausiai džiugina tai, kad šiais metais gimė trys naujagimiai: Laurynas Domarkas, Arijus Litvinas ir Armandas Kaveckis. Pirmininkė pranešė, kad Lietuvos šimtmečio proga Skuodo rajono savivaldybės vadovai 2018 m. rajone gimusiems naujagimiams ir atsidėkodami naujagimių tėveliams dovanoja kūdikio kraitelį. Gražios dovanos atkeliavo ir į Daukšius. Birutė Strakšytė su bibliotekininke Vilma Simaitiene kraitelius įteikė naujagimių tėveliams.
Šventė tęsėsi nuotaikingu, jaunatvišku ritminiu šokiu, kurį susirinkusiems dovanojo Daukšių neformaliojo vaikų švietimo programos ritminių šokių būrelis (vadovė Jūratė Jonušienė). Vėliau dalyviai turėjo puikią galimybę dalyvauti įvairiose veiklose. Skuodo atviro jaunimo centro atstovės kvietė visus vaikus ir jų tėvelius išmėginti laimę įvairiuose žaidimuose. Vyko įdomūs edukaciniai užsiėmimai, kuriuos vedė Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos darbuotojai. Dokumentų komplektavimo ir informacinių technologijų skyriaus vedėja Jolanta Zubienė ir vyresnysis bibliotekininkas Vidmantas Sruogis kvietė visus dalyvius pasigaminti ženkliukus, inžinierius bibliotekinių procesų automatizavimui Giedrius Lekstutis mokino vaikus ir tėvelius naudotis 3D rašikliu. Kūrybiniai užsiėmimai suteikė visiems susirinkusiems naujų žinių, įgūdžių, patirties ir labai daug gerų, puikių emocijų. Graži muzika, vaikų šurmulys, juokas, gražus bendravimas, šypsenos, vėjyje plazdenantys balionai – visa tai puošė vaikų šventę Daukšiuose.

Nuotraukų galerija