mobili versija | standartinė versija
main-image

Literatūrinė kompozicija „Sielos spalvos“

Lapkričio 16 d. Daukšių kaimo gyventojai rinkosi į bendruomenės salę, kurioje vyko tradiciniai rudeniniai skaitymai. Skaitymus kasmet organizuoja Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Daukšių filialas.


 Renginį pradėjusi bibliotekininkė Vilma Simaitienė pasidžiaugė, kad šiemet skaitymuose sutiko dalyvauti Skuodo rajono neįgaliųjų draugijos meno studija „Obelėlė“. Svečiai į Daukšius atvyko su nauja programa – literatūrine kompozicija „Sielos spalvos“, kurios autorė – meno studijos narė, mosėdiškė Nijolė Jasienė.
 Salėje skambėjusi muzika, degančios žvakės ir skaitovių išraiškingas pasirodymas užbūrė ne vieną žiūrovą, privertė apmąstyti gyvenimo prasmę, žmogaus būtį ir tolstantį laiką, o pabaigoje nuskambėjusi nuostabi daina sujaudino dalyvius iki pat širdies gelmių.
 Bibliotekininkė padėkojo svečiams už nuostabią programą bei palinkėjo tolimesnės kūrybinės sėkmės. Pasibaigus renginiui dalyviai neskubėjo skirstytis į namus – bendravo, dalijosi mintimis ir patirtais įspūdžiais.

Nuotraukų galerija