mobili versija | standartinė versija
main-image

Popietė „Advento rimty susimąstom“

2018 m. gruodžio 7 d. 15 val. Daukšių kaimo bendruomenės nariai rinkosi į bendruomenės salę, kurioje vyko popietė „Advento rimty susimąstom“. Kartu vyko ir kalėdinių puokščių parodos atidarymas „Į širdį kiekvieną Kalėdos ateis“. Šventę suorganizavo Daukšių kaimo bendruomenė ir Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Daukšių filialas.


Adventinę popietę pradėjusi Daukšių kaimo bendruomenės pirmininkė Birutė Strakšytė pristatė visiems susirinkusiems dalyviams popietės viešnią – Žemaitijos žolininkę Janiną Danielienę. Žolininkė išsamiai papasakojo apie advento prasmę, paaiškino adventinio vainiko reikšmę. Taip pat dalyvius supažindino su vaistažolių arbatomis, kuo jos naudingos žmogaus organizmui, kaip jas taisyklingai paruošti. Intarpuose skambėjo nuostabios dainos, kurias susirinkusiesiems dovanojo Mosėdžio gimnazistė Austėja Budrytė.
Popietė tęsėsi kalėdinių puokščių autorių apdovanojimu. Bibliotekininkė Vilma Simaitienė pasidžiaugė, kad kalėdinių puokščių paroda bibliotekoje vyksta jau ketvirtus metus iš eilės. Šioje gražioje iniciatyvoje dalyvauja ne tik suaugusieji, bet ir vaikai. Parodos tikslas – skatinti bendruomenės narių aktyvumą bei puoselėti jų kūrybiškumą. Puokščių autoriams buvo įteiktos kalėdinės dovanėlės. Šventė tuo nesibaigė – visi dalyviai buvo pakviesti į bendruomenės kiemą, kuriame atvykęs Kalėdų senelis pasveikino visus su artėjančiomis šventėmis ir įžiebė Kalėdų eglutę. Įvairiomis spalvomis suspindėjusi Kalėdų eglutė džiugino visų susirinkusiųjų širdis. Po eglutės įžiebimo susirinkę atgal į salę dalyviai vaišinosi kvapnia arbata, gėrėjosi puokštėmis, dalijosi patirtais įspūdžiais.

Nuotraukų galerija