mobili versija | standartinė versija
main-image

Popietė „Lietuva – mano širdyje“

2019 m. vasario 15 d. 15 val. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Daukšių filiale vyko popietė „Lietuva – mano širdyje“, kuri buvo skirta Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Į šią popietę susirinko įvairaus amžiaus dalyviai.


    Popietės tikslas buvo švęsti Lietuvos atkūrimo dieną kūrybingai ir linksmai. Lietuvos gimtadienio proga bibliotekininkė V. Simaitienė pasiūlė popietės dalyviams padaryti iš popieriaus balandžius ir papuošti bibliotekos bei Daukšių kaimo bendruomenės namų erdvę. Taip pat kilo idėja padaryti mažas dovanėles. Jos buvo padovanotos bibliotekos lankytojams bei į bendruomenės namus vakare susirinkusiems Daukšių kaimo gyventojams ir svečiams, kurie Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga turėjo galimybę pamatyti Skuodo rajono kultūros centro Žemaičių teatro rodomą groteską „Sokts žaidėms“.
Bibliotekoje „užvirė“ kūrybinis procesas, kurio metu buvo pasidalinta ir mintimis apie mūsų tėvynę, ką ji mums reiškia, kodėl ji yra brangi kiekvienam iš mūsų. Popietėje dalyvavusi su dukrytėmis Aistė Kinčiuvienė teigė, jog šiemet Lietuvos gimtadienis jų šeimai labai brangus ir ypatingas. Šeima daug metų gyveno Danijoje, todėl labai džiaugiasi, kad sugrįžus į Lietuvą, jos gimtadienį šiais metais gali švęsti kartu su savo tėvynainiais. Moteris taip pat teigė, kad svetimoje šalyje šeimoje niekada nebuvo užmirštos lietuviškos tradicijos ir šventės, visada tėvynė buvusi jų širdyse ir mintyse.
    Po geros valandėlės bibliotekos ir Daukšių kaimo bendruomenės erdvė pasidabino trijų spalvų – geltonais, žaliais, raudonais – popieriniais balandžiais, kurie visiems dalyviams suteikė šventiškos ir pakilios nuotaikos, o įteiktos dovanėlės maloniai nustebino ne vieną į biblioteką užsukusį lankytoją bei į spektaklį atėjusį žiūrovą.

Nuotraukų galerija