mobili versija | standartinė versija
main-image

Kovo 11-osios paminėjimui skirtos stalo teniso varžybos Daukšiuose

Kovo 11 d. 13 val. Skuodo rajono Daukšių kaimo bendruomenės salėje buvo surengtos stalo teniso varžybos, skirtos Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Varžybas inicijavo Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Daukšių filialo bibliotekininkė Vilma Simaitienė, o jas surengti padėjo Daukšių kaimo bendruomenė. Bendruomenė buvo ir šių varžybų rėmėja, prizinių vietų laimėtojams buvo įsteigti piniginiai prizai.


Į varžybas susirinko nemažas būrelis žiūrovų ir 10 stalo teniso žaidėjų ne tik iš Daukšių kaimo, bet ir iš Mosėdžio miestelio. Sulaukta ne tik jaunimo, bet ir vyresnių dalyvių. Dalyviai susiskirstė į du pogrupius po penkis žaidėjus, kurie tarpusavyje žaidė iki dviejų laimėtų setų. Į pusfinalį pateko 4 geriausiai žaidę dalyviai, po du iš kiekvieno pogrupio. Po įnirtingos kovos į finalą pateko mosėdiškiai – Lukas Bumbulis ir Gintaras Katelnikovas. Laimėjęs du setus, pirmą vietą užėmė Lukas Bumbulis, antra vieta atiteko Gintarui Katelnikovui, o trečią vietą laimėjo taip pat mosėdiškis Kostas Savickas.
Sveikinimo žodį tarė ir apdovanojimus laimėtojams įteikė bibliotekininkė Vilma Simaitienė. Kiti varžybų dalyviai buvo apdovanoti paguodos prizais. Pasibaigus renginiui visi dalyviai išsiskirstė į namus lydimi puikių, gerų emocijų.

Nuotraukų galerija