mobili versija | standartinė versija
main-image

„Pasakų karalystė mūsų bibliotekoje“

       Lapkričio 6 d. Daukšių bibliotekoje mažieji skaitytojai buvo laukiami atvykstant į popietę „Pasakų karalystė mūsų bibliotekoje“. Gausus būrys vaikų su mokytojomis Milda Tumiene ir Birute Palšiene sugūžėjo į kaimo biblioteką, kur juos pasitiko pasakų senelė (vyresnioji bibliotekininkė Romalda Bridikienė). Smagu, kad į popietę su mama atvyko ir pati mažiausia kaimo gyventoja 1,5 mėnesio Justė Kasiulytė. Vaikai gavo įvairių užduočių, minė mįsles, inscenizavo pasakas. Visi buvo pavaišinti pasakų senelės gamintu obuolių sūriu, jos sodo obuoliais. O drąsiausi, kurie vaidino pantomimą (pasakas) gavo ir atminimo dovanėles. Mažieji bibliotekos lankytojai visi buvo apdovanoti knygų skirtukais.
        Pasiklausę sekamos lietuvių liaudies pasakos „Perlais verkianti sesuo“, mažieji skaitytojai mokėsi šokti liaudies šokį „Klausė žvirblis čiulbuonėlis“.
       Susitarta, kad vaikai kitais metais vėl atvyks pas pasakų senelę, o prieš tai, parašys jai laišką, kokios popietės norėtų. Gal ir ją pamokys kokios dainelės ar šokio.

Nuotraukų galerija