mobili versija | standartinė versija
main-image

Tarptautinė vaikų knygos diena Daukšiuose

      Visus metus Daukšių filialo skaitytojai rungtyniavo, kas daugiau knygelių perskaitys. Į savo biblioteką Tarptautinės vaikų knygos dienos proga balandžio 2 dieną susirinko gausiai, nes norėjo tarpusavy palenktyniauti, parodyti įgytas žinias, kurias gavo iš knygų. Vaikus atlydėjo mokytojos Aušra Ložienė, Milda Tumienė ir Birutė Palšienė.
        Bibliotekininkė Romalda Bridikienė buvo paruošusi įvairių klausimų, užduočių, kurios ne tokios ir lengvos buvo. Pirmiausiai vaikams buvo perskaitytas rašytojos Siobhan Parkinson laiškas – kreipimasis į vaikus. Po to prasidėjo lenktynės – kas daugiau žino, sugeba, prisimena. Teko ir galvas pasukti, ir perskaitytas knygas prisiminti, patikusias draugams rekomenduoti, personažus suvaidinti. Drąsiausias buvo antrokas Lukas Veitas, kuris eilėraštį „Mano batai buvo du“ ne tik deklamavo, bet ir inscenizavo. Didelį žinių, iš perskaitytų knygų, bagažą pademonstravo antrokas Eimantas Ložys, antrokė Roberta Petrauskaitė bei pirmokė Gabija Kabalinaitė.
      Geriausiais, aktyviausiais knygos mylėtojais pripažinti moksleiviai - pirmokė Indrė Bakstytė, antrokai Eimantas Ložys, Mindaugas Vaškys ir Roberta Petrauskaitė, ketvirtokė Gabrielė Kaminskaitė ir penktokė Viktorija Paulauskaitė - buvo apdovanoti Skuodo viešosios bibliotekos padėkos raštais, mokytojos už vaikų skatinimą skaityti – knygomis. Gaila, kad ne visi vaikai, kurie daug skaito, myli knygą, galėjo dalyvauti šventėje, tad iš šešių bibliotekos draugų tik trys nusifotografavo su bibliotekininke.
        Vaikai išsiskirstė namo pasižadėję mylėt knygą, nepamiršt jos ir per atostogas, dažnai lankyt biblioteką, kad kitais metais dar geriau atsakytų į užduotus klausimus, mįsles, kad dar didesnis būrys būtų apdovanoti.

Nuotraukų galerija