mobili versija | standartinė versija
main-image

Dekupažas užkrečia

          Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos kultūros ir meno projekto „Menas žmogaus gerovei“, kuriam dalinį finansavimą skyrė Skuodo savivaldybės administracijos kultūros plėtros rėmimo fondas, edukacinių renginių ciklas tęsiasi. Lapkričio 13 d. meno mėgėjai rinkosi Didžiųjų Rūšupių filiale.
       Renginio pradžioje bibliotekininkė Lineta Šlepavičienė pristatė renginio viešnią, užsiėmimo vedėją Editą Bernotienę ir jos karpinių parodą. Editos išraiškingi ir plastiški karpiniai žiūrovui pasakoja apie stebuklingą paukštę, gražią ir tyrą meilę, besikeičiančius metų laikus. Viename paveiksle matome pirmuosius pavasario žiedelius, kitame visą vasaros margumą, dar kitame rudens simbolį - didžiulį obuolį. Visą besitęsiantį gamtos virsmo grožį galime išžiūrėti „Gyvybės medžio“ simbolikoje. Kiekviena linija, kiekvienas vingis baltame popieriaus lape kalba apie kūrėjos išmonę, kruopštumą ir kūrybiškumą. Karpinių paroda džiugins bibliotekos skaitytojus visą mėnesį.
        Edita tikra auksarankė, ką sumąsto, tą ir padaro. Ji puiki siuvėja, mezgėja, kuria papuošalus, pina įvairius krepšelius ir dėžutes iš laikraščių, išmano dekupažo subtilybes. Savo žiniomis ir patirtimi mielai pasidalina su kitais. Kūrėja pademonstravo savo dekupažo technika sukurtus darbus ir visus renginio dalyvius paragino kibti į darbą. Gausus būrys susirinkusių rankdarbių mėgėjų stengėsi įsidėmėti ir vykdyti viską, ką tik Edita patarė ir pamokino. Po kelių valandų darbo visos džiaugėsi savo dekoruotais mediniais darbeliais, netikėtais atradimais, pasiektu rezultatu. Prisipažino, kad dekupažas reikalauja daug kantrybės ir susikaupimo. Dėkojame mokytojai už edukacinį užsiėmimą ir turiningai praleistą laiką.

Nuotraukų galerija