mobili versija | standartinė versija
main-image

Rankdarbių paroda „Tai, kas miela širdžiai“

        2016 m. kovo 8 dieną 13 val. Skuodo rajono savivaldybės Romualdo Granausko viešosios bibliotekos D. Rūšupių filiale atidaryta Vandos Jazbutienės ir Birutos Žebrauskienės rankdarbių paroda.
        Rankdarbiai – Vandos ir Birutos – gyvenimo dalis. Moterys, kaip ir daugelis auksarankių, kuria „pagal nuotaiką, įkvėpimo pagautos“. Tai įvairūs mezginiai, nėriniai: servetėlės, įdomių raštų staltiesės, kurios puošia namus, rūbai, skraistės, kostiumėliai, krikšto rūbeliai, net megztos pavasario gėlės... Visko ir net neišvardinsi. O kiek dar išdovanota...
       Parodos atidarymo metu bibliotekininkė Jolanta Šlečkienė kalbėjo apie žmogaus kūrybiškumą, jo svarbą žmogaus gyvenime, linkėjo moterims sveikatos, įkvėpimo ir naujų kūrybinių minčių, idėjų. Parodos apžiūrėti susirinko gausus moterų būrelis. Prie arbatos puodelio moterys dalinosi savo kūrybine patirtimi, pasakojo, kaip gimsta vienas ar kitas mezginys, kaip pačios sugalvoja ir kuria raštus, kaip pradeda megzti ir nebegali sustoti...
       Džiugu, kad 2016 metai paskelbti Bibliotekų metais, tad juos pasitikome šio krašto gyventojų kūrybos įkvėpti. Juk kuriantys, skaitantys ir trokštantys prisiliesti prie meno žmonės kuria apie save gražesnį, jaukesnį ir geresnį pasaulį. Kūrybingumas puošia ir praturtina mūsų kasdienybę ir visą gyvenimą.
      Maloniai kviečiame ateiti ir pamatyti Vandos Jazbutienės ir Birutos Žebrauskienės rankdarbių parodą. Paroda veiks iki kovo pabaigos.
 
D. Rūšupių filialo bibliotekininkė                                                     Jolanta Šlečkienė

Nuotraukų galerija