mobili versija | standartinė versija
main-image

Literatūrinė popietė „Arbata kvepianti pavasariu“, skirta Viljamui Šekspyrui

        2016 m. balandžio 27 d. 14 val. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Didžiųjų Rūšupių filiale 16-oji Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė prasidėjo didžiojo anglų dramaturgo ir poeto Viljamo Šekspyro kūrybos skaitymais. Balandžio 23 d. pasaulis minėjo Viljamo Šekspyro 400-ąsias metines. 
        Popietę pradėjo bibliotekininkė Jolanta Šlečkienė, papasakodama įdomius biografijos faktus apie Viljamo Šekspyro gyvenimą, darbą ir kūrybą. Susirinkęs jaukus būrelis bibliotekos skaitytojų, įdėmiai klausėsi V. Šekspyro sonetų įrašų, garsiai skaitė ir aptarinėjo žymiausias Viljamo Šekspyro mintis, citatas. Visi kartu prisiminėme ir skaitėme ištraukas iš žymiausių Viljamo Šekspyro kūrinių („Sonetai“, „Hamletas“, „Romeo ir Džiuljeta“, „Venecijos pirklys“, „Užsispyrėlės sutramdymas“).
        Kiek daug gražių, protingų ir išmintingų minčių išgirdome apie meilę, gyvenimo prasmę, žmogaus būtį, skaitydami nuostabias V. Šekspyro eiles. Supratome, kad visais laikais žmonėms nedavė ramybės tos pačios problemos kaip ir prieš 400 metų, kai gyveno ir kūrė šis literatūros genijus – V. Šekspyras.
        Kad šio iškilaus kūrėjo mintys ilgam išliktų mūsų atmintyje, kiekvienas renginio skaitytojas išsinešė po atminimo dovanėlę – knygų skirtukus su prasmingomis ir įdomiomis V. Šekspyro kūrinių citatomis.

Bibliotekininkė Jolanta Šlečkienė

Nuotraukų galerija