mobili versija | standartinė versija
main-image

Kalėdinis skrebukas D. Rūšupiuose

2017 m. gruodžio 12 d. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Didžiųjų Rūšupių filiale vyko edukacinis užsiėmimas „Kalėdinis skrebukas“.
Į biblioteką rinkosi moterys, kurios norėjo susipažinti ir išmokti pasidaryti Kalėdinius atvirukus nauja, dar nematyta ir negirdėta technika – skrebinimu.

Bibliotekininkės Dovilė Gintalienė ir Jolanta Šlečkienė visoms susirinkusioms parodė, kaip pasigaminti atvirukus, kuriuose pritaikytas skrebinimas, kaip atrodo ir kaip naudojamas skrebinimo aparatas, kokios didelės ir neišsemiamos galimybės kurti ir atsiskleisti žmogaus kūrybiškumui.
Edukacinio renginio dalyvės sužinojo, kad skrebinimas tai ne tik nuotraukų ir jų albumų dekoravimo būdas neįprasčiausiomis priemonėmis, bet ir tai, kad kirtimo ir reljefo aparato ir jo priedų pagalba galima kurti ir knygų skirtukus, atvirukus, vokelius, dėžutes bei daug kitų dalykų, kuriuos galima pagaminti iš popieriaus.
Jaukiame būrelyje, grojant Kalėdinei instrumentinei muzikai, moterys pasinėrė į nuostabų Kalėdinių atvirukų kūrimo procesą. Džiaugėsi kūrybos procesu ir gautais rezultatais.
Kalėdų laukimo nuotaiką sušildė mieli pašnekesiai prie arbatos puodelio. Žmonės džiaugėsi, kad kasmet turi puikią galimybę prisiliesti prie naujovių, kurios padeda susikurti jaukesnę ir tikresnę Kalėdinę švenčių laukimo dvasią.

Nuotraukų galerija