mobili versija | standartinė versija
main-image

„NEŽINAI? PĖDINK Į BIBLIOTEKĄ!“

        D. Rūšupių filialas Prano Mašioto skaitymais pradėjo XIII-ąją Nacionalinę bibliotekų savaitę. Į biblioteką balandžio 23 dieną 15 valandą rinkosi vaikučiai ir jų tėveliai. P. Mašiotas žinomas kaip vaikų rašytojas ir vertėjas, vadovėlių autorius. Bibliotekoje parengta literatūros paroda „Kad greičiau užaugčiau“. Gražius, paprastus, sklandžia kalba parašytus rašytojo apsakymus, pasakas, linksmus nutikimus skaitė literatė Joana Pajauskienė.
       Bibliotekininkė B. Domarkienė papasakojo apie Prano Mašioto gyvenimą ir kūrybą , kvietė skaityti rašytojo knygas ir pacitavo Kęstučio Urbos žodžius: „ Jeigu kartais tos knygos jums pasirodytų per mažai įdomios, pagalvokite ir suvokite, kad P. Mašiotas rašė skaitytojams (vaikams, paaugliams), kurie nebuvo regėję televizoriaus, kino, video, nevartę enciklopedijų. Visa tai, ką mums pateikia šiandien šie šaltiniai, anuomet turėjo atlikti knyga, Prano Mašioto knyga.“
     Popietėje buvo apdovanoti geriausi bibliotekos draugai, knygų mylėtojai. Už bendradarbiavimą su biblioteka, kultūros sklaidą įteiktas Skuodo mero S. Vainoro padėkos raštas literatei Joanai Pajauskienei. Už rankdarbių parodą „Ilgais žiemos vakarais“ Skuodo SVB direktoriaus J. Grušo padėkos raštas įteiktas Vandai Jazbutienei. Atminimo dovanėlėmis ir padėkomis apdovanoti bibliotekos jaunieji draugai: Austėja Pajauskaitė, Gedas Baranauskas, Rokas Žumbys, Ignas Pliuškys, Mantvydas Pajauskas, Donatas Pliuškys. Gabija Baranauskaitė apdovanota ne tik už knygų skaitymą, bet už aktyvią veiką, įsijungiant į bibliotekos skelbiamas akcijas, konkursus.
       Bibliotekininkė susirinkusius vaikus kvietė aktyviau dalyvauti piešinių ir fotografijų konkurse „Gandrus pasitinkant“. O visus norinčius susipažinti su dekupažo paslaptimis kvietė dalyvauti Editos Bernotienės dekupažo pamokoje balandžio 26 d. 15 val.

Nuotraukų galerija