mobili versija | standartinė versija
main-image

D. Rūšupių bibliotekos Knygų medis

        Visi vaikai ir jų tėveliai, visą vasarą auginę simbolinius Knygų medžius,rugsėjo 23 d. buvo pakviesti į Skuodo vaikų literatūros skyrių, į Knygų medžių augintojų suvažiavimą. D. Rūšupių biblioteka su aktyviausiais skaitytojais atsivežė šešis Knygų medžius, kurie sužaliavo 188 lapeliais. Vaikams didelį įspūdį paliko perskaitytų Knygų medžių miškas. Akimis visi ieškojo savo medžio, bandė spėti, kieno didžiausias. Renginį vedė ir nugalėtojus apdovanojo vaikų literatūros skyriaus vedėja Staselė Minelgienė. Net tris apdovanojimus gavo D. Rūšupių bibliotekos skaitytojai. Ikimokyklinukų grupėje didžiausią Knygų medį užaugino Andrius Mažrimas (5 metų). Su mamytės Ilonos pagalba jis perskaitė 31 knygelę. I-IV klasių grupėje patį didžiausią – Mantvydas Pajauskas (10 metų) – 57 lapeliai, o didžiausią – jo sesutė Austėja (7 metų) – 47 lapeliai. Visi Knygų medžių augintojai apdovanoti padėkomis, o užauginę didžiausius – diplomais ir nedideliais prizais.

         Po apdovanojimų vaikai buvo pakviesti dalyvauti viktorinoje-loterijoje be pralaimėjimų „Siurprizų medis“. Visi dalyviai traukė rudeniškus lapus, ant kurių buvo užrašytos užduotys apie knygas, jų veikėjus... Buvo ir laimingų lapelių, kuriuos ištraukus, dovanėlė buvo tiesiog padovanojama.

        Šventė baigėsi rudeniškomis vaišėmis: obuoliais, saldžiais rudagalviais baravykais ir margaspalviais saldainiais. Šventės dalyviai tarė nuoširdų ačiū bibliotekininkėms Adelei ir Stanislavai, be kurių kruopštaus darbo, dovanėlių, įdėtos širdies šventė nebūtų buvusi tokia jauki.

        Rugsėjo 26 d. visus Knygų medžius viešoji biblioteka veš į knygyną „Pegasas“ Klaipėdoje.

Nuotraukų galerija