mobili versija | standartinė versija
main-image

Biblijos parodos „Gyvenimo žodis“ pristatymas

        Šiltėjantis pavasaris ir artėjanti didžioji savaitė Ylakių miestelio gyventojus kovo 27 d. sukvietė į Ylakių miestelio biblioteką Biblijos parodos ,,Gyvasis žodis“ pristatymą. Jau antrą kartą mūsų bibliotekoje įvyko gražus susitikimas su skirtingų konfesijų kunigais: Ylakių Viešpaties apreiškimo švenčiausiajai Mergelei Marijai bažnyčios, parapijos klebonu Vytautu Petrausku ir Ylakių miestelio baptistų evangelikų bažnyčios pastoriumi Albertu Latužiu. Šios parodos atidarymui vadovavo pats pastorius, drauge pasikvietęs mūsų parapijos kleboną. Pastorius A. Latužis pristatė plakatą, kuris vaizduoja sunkią biblijos kelią, pasakojo kaip buvo verčiamos biblijos, supažindino mus su savo turima 35-ių biblijų kolekcija. Biblijos išties įspūdingos savo kalbų įvairovė, pastorius labai plačiai papasakojo apie kiekvieną iš jų. Pats su savo žmona Nijole Latužiene skaitė susirinkusiems eilutes iš biblijos įvairiomis kalbomis. Šios biblijos parašytos: latvių, vokiečių, prancūzų, italų, anglų, lenkų, švedų, latgalių, rusų, korėjiečių, ivrito ir kinų kalbomis.
        Abiejų konfesijų kunigai dalijosi mintimis apie ateinančias Velykas, bendravo su susirinkusiais bibliotekos lankytojais ir sveikino ateinančių švenčių proga.
        Parodos metu pastorius A. Latužis Ylakių vaikų lopšeliui darželiui padovanojo 18-os knygelių rinkinio komplektą su įgarsinimu (rankinis prietaisas). Vaikučiai galės skaityti, o patys mažiausi nemokantys skaityti, galės vartyti knygeles, grožėtis iliustracijomis ir pagal jas klausytis įgarsinimo.
        Parodos pristatyme grojo ir giedojo baptistų evangelikų ansamblis, kuriam vadovauja Skuodo meno mokyklos muzikos mokytoja Solvita Šikšnė. Po parodos pristatymo lankytojai neskubėjo išsiskirstyti – maloniai pabendravo su kunigais, apžiūrinėjo eksponuojamas biblijas, patys jas pavartė, domėjosi jų skirtumais, panašumais ir uždavinėjo iškilusius klausimus pastoriui.
        Albertas Latužis yra ne tik Baptistų evangelikų bažnyčios pastorius bet ir žmogus vienijantis savo bažnyčią, jos bendruomenės narius su mūsų parapija. Neabejingas mūsų Ylakių bibliotekai. Visada mus aplankantis, ieškantis bendrų minčių ir surengiantis jau antrą parodą mūsų bibliotekoje. Prieš metus pastoriaus dėka vyko Antano Stanevičiaus fotografijos paroda – „Jeigu tave užmirščiau, Jeruzale...“
        Ši paroda – „Gyvenimo žodis“ ir nuostabi kelionė biblijos keliais, bei ateinančios Velykos yra Dievo įrodymas, kad gyvenimas iš esmės yra dvasinis ir amžinas. Kviečiame visus ylakiškius ir atvykstančius svečius užsukti į biblioteką ir susipažinti su eksponuojamų biblijų įvairove.

Nuotraukų galerija