mobili versija | standartinė versija
main-image

Susitikimas su rašytoja Nijole Kepeniene

         Susitikimas su rašytoja Nijole Kepeniene įvyko rugsėjo mėnesio 22 dieną Ylakių gimnazijos aktų salėje. Renginį organizavo Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Ylakių filialas bei Ylakių gimnazijos biblioteka.
           Gerbiamą rašytoją Nijolę Kepenienę bei jos kūrybą pristatė Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriaus vedėja Staselė Minelgienė. Šis susitikimas – skaitymo skatinimo projekto „Dvylika mėnesių su knyggraužiais“ renginys, kurį rėmė Lietuvos kultūros taryba. Rašytoja šiltai bendravo su gausiai susirinkusiais susitikimo dalyviais, pristatė savo naujas knygas, skaitė jų ištraukas, pasakojo, kaip „gimsta“ įvairios istorijos Vaikai noriai ir azartiškai išsakė savo fantazijas: kaip jie įsivaizduoja stebuklingą skraidyklę, ką jie sutinka nukeliavę į kitą planetą... Aktyviausius, įdomiausių istorijų, įdomiausio klausimo autorius rašytoja apdovanojo savo kūrybos knygomis su autografais, palinkėjo visiems kurti ir svajoti. Baigiantis susitikimui, rašytoja atsakė į daugybę įdomių klausimų, kuriuos jai uždavė vaikai. Tai: kiek jums metų? kodėl pradėjote rašyti? ar patinka knygos? ką norėtumėte veikti, jei nebūtumėte rašytoja? kiek knygų parašėte? kokioje planetoje norėtumėte gyventi?..
         Po susitikimo pradinukai galėjo įsigyti rašytojos naujausių knygų, gauti jos autografą, nusifotografuoti su įdomių knygų autore. Visiems patiko šis turiningas, šiltas susitikimas su rašytoja Nijole Kepeniene.

Nuotraukų galerija