mobili versija | standartinė versija
main-image

Edukacinė valandėlė „Kuriu savo akmenėlio pasaką“

Edukacinė valandėlė „Kuriu savo akmenėlio pasaką“ (Pagal A. Jurašiaus knygą „Akmenukų pasakos“) Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Ylakių filiale įvyko 2017 metų vasario mėnesio 9 dieną 12 valandą. Joje dalyvavo Ylakių gimnazijos trečios klasės mokiniai su savo mokytoja.


 „Akmenukų pasakos“ – pirmoji A. Jurašiaus, Klaipėdoje gyvenančio autoriaus, knyga vaikams. Bibliotekininkė Vilma pristatė A. Jurašiaus knygą „Akmenukų pasakos“. Taip pat papasakojo, jog ši knyga dalyvauja Metų knygos rinkimuose, kvietė jaunuosius skaitytojus už ją prabalsuoti. Kadangi trečiokai su savo mokytoja buvo perskaitę ir aptarę kai kurias pasakas, beliko visiems kartu pasidalinti įspūdžiais: kodėl patiko pasakos, kaip išgirsti akmenukų sekamas istorijas... Bibliotekoje ant stalų puikavosi prie jūros surinktų įvairiaspalvių akmenukų prikrauti padėklai, spalvoto popieriaus lapai, flomasteriai, modelinas. Mokiniai rankose čiupinėjo, šildė akmenukus ir bandė išgirsti jų istorijas. Ant popieriaus lapų iš akmenukų dėliojo įvairias kompozicijas bei kūrė žodinius pasakojimus. Po to kiekvienas autorius pristatė savo sukurtas pasakas. Kokių tik istorijų neišgirdome: ir apie suakmenėjusį karį, ir bibliotekininkės surinktus prie jūros akmenukus, kurie naktimis atgimsta Ylakių bibliotekoje ir skaitytojams seka savas pasakas, ir apie drakoną iš praeities. Išgirdome daug įdomių pasakojimų, stebuklingų atsitikimų. Pasidžiaugėme visais trečiokų rankutėmis sukurtais įstabiais darbais. Už kūrybiškumą visi buvo apdovanoti saldžiais prizais bei asmeninėmis dovanėlėmis.
 

Dabar bibliotekoje apsilankę skaitytojai gali pasigrožėti Ylakių gimnazijos trečios klasės mokinių kūrybinių darbų paroda. Parodėlė veiks iki š. metų vasario20 dienos. Tad maloniai kviečiame ją aplankyti.

Nuotraukų galerija