mobili versija | standartinė versija
main-image

„Edukacinė – pažintinė valandėlė „Knygelių namai“

Sausio 7 dieną Skuodo savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Ylakių filiale svečiavosi Ylakių vaikų lopšelio darželio priešmokyklinė vaikų grupė „Bitutės“ su mokytoja Rūta Freimutiene ir mokytojos padėjėja Loreta Mikalauskiene.


    Bibliotekininkė pasitiko būsimus skaitytojus prie bibliotekos durų ir pakvietė įžengti į knygų karalystę. Vaikams buvo paaiškinta, kad bibliotekoje galima skaityti žurnaliukus, knygutes, galima išsinešti skaityti į namus, žaisti su žaislais, naudotis kompiuteriu.... Vaikučių laukė ant stalų išdėliotos spalvingos, nuotaikingos knygutės. Labai vaikučius sudomino knygutė S. Skučaitės „Raidžių namučiai“ padedanti nesunkiai išmokti raideles ir jų tarimą. Taip pat labai patiko S. Paltanavičiaus „Lietuvos paukščiai“, visi vaikai norėjo paspausti stebuklingą klavišą ir išgirsti trumpą paukščio giesmelę. Kai bibliotekininkė skaitė Zitos Gaižauskaitės eiliuotą pasaką „Karnavalas“, vaikučiai pagal skaitomą tekstą vaidino su popierinėmis lėlytėmis. Įdomiausia vaikams buvo vaikų literatūros skyriuje visi norėjo pažaisti su žaislais, pavartyti knygutes.
Darželinukams patiko bibliotekoje, daugelis jų sakė čia lankėsi pirmą kartą. Atsisveikindami mažieji bibliotekos lankytojai padainavo dainelę.

Nuotraukų galerija