mobili versija | standartinė versija
main-image

Akcija „Saugesnio interneto savaitė“

Vasario 11 d. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Ylakių filiale vyko akcija „Saugesnio interneto savaitė“. Jos tikslas – atkreipti dėmesį į aktualius skaitmeninius iššūkius, skatinti saugesnį, ypač vaikų ir jaunuolių, naudojimąsi internetu ir skaitmeninėmis technologijomis. Akcijoje dalyvavo Ylakių gimnazijos 5b klasės mokiniai su mokytoja Janina Liekyte.


    Akcijos metu diskutavome su vaikais: kiek laiko jie per dieną ar savaitgaliais praleidžia prie interneto, ką internete veikia, kokius žaidimus žaidžia, kokius socialinius tinklus naudoja, ką veikia, kai nesinaudoja technologijomis. Vaikai labai aktyviai diskutavo apie tai.
    Praktinėje veikloje „Apuoko pamokėlės“ moksleiviai susipažino su saugaus elgesio internete pagrindais panaudojant Kiškio, Lapės, Apuoko personažus. Sudėlioję teisingai korteles vaikai sužinojo kokios yra kiškio neatsargaus elgesio pasekmės, kaip iš to pasipelno lapė ir koks šių situacijų apuoko moralas. Svetainėje www.draugiskasinternetas.lt moksleiviai žiūrėjo animacinius filmukus apie asmeninės informacijos viešinimą, internete slypinčius virusus. Saugaus interneto savaitė leido mokiniams geriau pažinti ne tik bendravimo internetu galimybes, bet kartu susimąstyti apie atsakingą ir saugų buvimą internetinėje erdvėje.

Nuotraukų galerija