mobili versija | standartinė versija
main-image

Literatūrinė popietė „Atversiu knygos lapelį, rasiu išminties takelį“

     Rugsėjo 30 dieną biblioteka pakvietė jaunuosius skaitytojus į literatūrinę popietę. Šiuolaikinėje visuomenėje, kurioje skaitymą palaipsniui išstumia vis kitokie informacijos gavimo būdai ir vis dažniau laisvalaikis neįsivaizduojamas be televizoriaus ir kompiuterio, knyga lieka nuošaly. Vienas svarbiausių šių laikų uždavinių – skaitymo skatinimas. Jaunasis skaitytojas, kuris dažniau atvers knygos lapelį, tikrai ras išminties takelį.
      Renginys prasidėjo žaidimu „Taip ir Ne“. Buvo parodytas vokas, ant kurio užrašyta „Literatūros kūrinio herojus“. Popietės dalyviai turėjo atspėti, koks herojus slėpėsi voke. Buvo įvairiausių klausimų: tai žmogus? tai gyvūnas? tai naminis gyvūnas?... Voke slėpėsi „katytė“. Kūrėme savo pasakojimą. Po to buvo perskaitytas Jono Biliūno apsakymas „Kliudžiau“. Šis kūrinys buvo pasirinktas specialiai. Neužilgo, spalio 4 dieną, minėsime Pasaulinę gyvūnų globos dieną. Skaitytojai aptarė apsakymą. Po to visi papasakojo apie savo augintinius, meilę jiems. Skaitydami literatūros kūrinius, įdomiai juos pateikdami, mes visi kartu atrandame tą išminties takelį.
      Popietėje buvo pagerbti, paminėti ir apdovanoti per vasarą didžiausius knygų medžius išauginę skaitytojai. Aktyviausi popietės dalyviai buvo apdovanoti prizais ir siurprizais.

Nuotraukų galerija