mobili versija | standartinė versija
main-image

Susitikimas su jaunaisiais rašytojais Ylakių bibliotekoje

         Spalio 28 d. Ylakių biblioteka pakvietė savo skaitytojus į susitikimą su jaunaisiais rašytojais iš ciklo „Salvete, juvenes“. Literatūrinėje popietėje dalyvavo: šių metų jaunojo Jotvingio premijos laureatas Aivaras Veiknys, Zigmo Gėlės-Gaidamavičiaus premijos laureatas Mindaugas Nastaravičius, prozininkas Saulius Vasiliauskas bei dainų autorė ir atlikėja Violeta Bučiūtė.
      Poetas Aivaras Veiknys perskaitė keletą eilėraščių iš neseniai pasirodžiusios poezijos knygos „Paukštuko liudijimai“. Vieną eilėraštį poetas įtaigiai, raiškiai skaitė iš atminties.
       Mindaugas Nastaravičius - žurnalistas, kuris rašo poeziją ir rašo teatrui. Kaip buvo pajuokauta, gal būt kada nors mus aplankys su savo spektakliu. Jis skaitė keletą eilėraščių iš poezijos knygos „Mo“. Tai taip artima mums, kaimo žmonėms, tematika, jaučiama, jog jaunas žmogus labai gerai žino kaimo gyvenimą, jį pažįsta. Buvo malonu klausytis.
       Saulius Vasiliauskas, baigęs literatūros studijas, darbuojasi Lietuvių kalbos institute, yra vienas iš jaunųjų kūrėjų sambūrio „Literatūros refleksai“ įsteigėjų, kalbėjo apie literatūros reikšmę jaunųjų skaitytojų gyvenime. Rašytojas skaitė eilėraštį „Vištos koja“, ištrauką iš apsakymo „Uogelė“.
      Jauna, bet jau spėjusi išpopuliarėti, dainuojamosios poezijos atstovė Violeta Bučiūtė savo melodingomis dainomis džiugino popietės dalyvius. Klausytis buvo nepaprastai smagu ir gražu. Skubėti ir nesinorėjo...
        Padėkojome svečiams už maloniai praleistą popietę.

Nuotraukų galerija