mobili versija | standartinė versija
main-image

Rudenėlio šventė su Pasakų senele

        Ši šventė Lenkimų S. Daukanto mokyklos – daugiafunkcio centro ikimokyklinukų ir darželio grupės „Smalsučiai“ vaikų buvo labai laukiama, nes Pasakų senelė pažadėjo ateiti ne viena. Iš pat ryto gausiai vaikai ir jų tėveliai susirinko darželyje, o Pasakų senelė (Lenkimų filialo vyresnioji bibliotekininkė Romalda Bridikienė) spalio 13 d. rytą atėjo su Rudenėliu, kuris atsinešė pilną krepšį rudens gėrybių.

        Mažieji deklamavo, šoko, minė mįsles. Rudenėlis iškeliavo baigti savo darbus, kol žiema neužklupo, o tuo metu Pasakų senelei „Smalsučiai“, vadovaujami auklėtojų Raimondos Šleinienės ir Linos Butavičiūtės, parodė porą pirščiukų pasakų, pasekė pasakų be galo, bei suvaidino ukrainiečių liaudies pasaką „Stebuklinga pirštinė“. Nuo jų neatsiliko ir ikimokyklinukai, vadovaujami mokytojos Reginos Liepienės ir parodė pasaką „Ropė“. Ropę rovė ne tik pasakos herojai, bet jiems talkino ir „Smalsučių“ grupės vaikai. Laikas greitai bėgo, bet... staiga atėjo netikėtas svečias – Piktas Vilkas (Skuodo kultūros centro Lenkimų skyriaus renginių organizatorius Arnas Gedminas). Patys mažiausi truputį išsigando, bet paskui, kai sušoko ožiukų šokį, išdrąsėjo. Visi buvo pavaišinti saldžiomis dovanėlėmis. O vilkas ir dainuoti bemokąs, tad vaikų ir tėvelių džiaugsmui padainavo dainą apie tai, koks jis geras. Vaikai jau drąsiai paveikslavosi su Vilku ir Pasakų senele, bei prašė dar ateiti. Valanda su pasakų herojais prabėgo linksmai ir greitai.

         Ši popietė – projekto „Dvylika mėnesių su knyggraužiais“ vienas iš renginių, kuriuos remia Lietuvos kultūros taryba ir LR kultūros ministerija.

Nuotraukų galerija