mobili versija | standartinė versija
main-image

Skaitmeninio raštingumo mokymai Lenkimuose

Lietuvos Nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka įgyvendina projektą „Prisijungusi Lietuva“: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“. Šio projekto dėka Lietuvos gyventojai mokosi efektyviai, saugiai, atsakingai naudotis informacinėmis technologijomis ir internetu.


Spalio 10 d. tokie mokymai įvyko Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Lenkimų filiale. Dešimties dalyvių grupė dirbo pagal mokymų programą „Bendradarbiavimas TAU. Bendrauk ir dalykis turiniu internete. Efektyvus laiko planavimas ir bendravimas“. Informacinių technologijų specialistas Vidmantas Sruogis susirinkusiems išaiškino svarbiausias saugaus ir atsakingo bendravimo bei bendradarbiavimo elektroniniu paštu taisykles, supažindino su pagrindinėmis el. pašto funkcijomis, saugaus slaptažodžio kūrimo subtilybėmis, dokumentų ir duomenų saugojimo galimybėmis elektroninio pašto gmail diske, interneto kalendoriaus panaudojimu ir t. t.
Mokymo dalyviai dėkingi lektoriui už suteiktas žinias ir dauguma pasiryžę toliau gilinti skaitmeninio raštingumo žinias kitomis naudingomis temomis.

Nuotraukų galerija