mobili versija | standartinė versija
main-image

Plaukėme į Mokslo jūrą

Šiais metais Skuodo Bartuvos progimnazijos Lenkimų mokyklos-daugiafunkcio centro pradinukai ir darželinukai, tėveliai ir mokytojos mokslo metų pradžią paminėjo mokyklos kieme.

Mokytis Lenkimuose pasiliko nedaug vaikų ir šventė nepasižymėjo dalyvių gausa, tačiau ji įvyko. Nuoširdžiais ir šiltais linkėjimais į susirinkusius kreipėsi mokytoja Regina Liepienė ir darželinukų auklėtoja Rita Liuterienė. Linksmų emocijų suteikė į šventę triukšmingai atskubėjęs, nuotykius mėgstantis piratas Flintas. Po linksmo šokio su vaikais – į mokyklos kiemą atkeliavo gerasis Kapitonas, kuris pasveikino visus su mokslų metų pradžia ir pakvietė plaukti į Mokslo jūrą. Įgulų kapitonai (mokytojos) buvo pasirengę plukdyti jūrininkus (savo auklėtinius) į Žinių šalį. Lydimi Flinto ir Kapitono visi išsiskirstė į savo ugdymo vietas.
Tikėkimės, kad kelionė į Žinių šalį nebus liūdna, o bus kupina sėkmės, smalsumo, noro sužinoti, išmokti. O šios šventės personažai (Skuodo rajono kultūros centro Lenkimų skyriaus renginių organizatorius Arnas Gedminas bei Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Lenkimų filialo vyresnioji bibliotekininkė Gražina Daukantienė) nusiteikę draugauti ir bendrauti su Lenkimų vaikais visus metus. Tad tikėtina, kad juos aplankys kitokie herojai, vaikai bus kviečiami į popietes, žaidimus, susitikimus. Mūsų liko nedaug, bet mes laikysimės!

Nuotraukų galerija