mobili versija | standartinė versija
main-image

Velykinių puokščių ir darbelių paroda

        Balandžio 16 d. 14 val. bendruomenės patalpose įvyko velykinių puokščių ir darbelių paroda. Parodoje su savo darbelius pristatė 14 dalyvių. Darbelius pristatė Aleksandrijos mokykla, Aleksandrijos, Gėsalų ir Kaukolikų bendruomenių moterys. Regina Savickienė papasakojo kaip gaminamos žvakės. Daugiausia darbų atsivežė gėsališkės. Nors lankytojų negausiai susirinko, visi liko patenkinti. Apžiūrėję darbelius, lankytojai galėjo norimą darbelį nusipirkti. Pabendravę prie kavos, su gera nuotaika išsiskirstėme laukti šventų Velykų.

Renginys tarptautinei vaikų gynimo dienai

        Renginys vyko 2014 m. birželio 1 d. 12 val. aikštelėje prie seniūnijos. Pradžioje pasveikinome vaikučius su gražia švente. Perdavėme linkėjimus tėveliams, nes vaikų gynimo diena sutapo su tėvo diena. Į šventę buvo atėjęs tik vienas tėvelis ir vienas senelis. Vaikai pūtė muilo burbulus, lenktyniaudami kieno didesnis ir kurio toliausiai nuskris. Paskui su kreidutėmis piešė ant asfalto. Visų piešiniai gražūs, tad nugalėjo draugystė. Visi vaikai gavo po ledinuką. Žaidėme įvairius žaidimus. Aktyviausi apdovanoti prizais. Su pakilia nuotaika vaikai išsiskirstė į namus.

Valanda su Donelaičiu Aleksandrijos bibliotekoje

        Nacionalinę bibliotekos savaitę, kurios devizas „Biblioteka – vienas pasaulis, daug istorijų“ Aleksandrijos filialas pradėjo balandžio 23 d. 15 val. Nors pavasaris vėluoja ir daržovių sėti neskubame, atėjo tik 5 K. Donelaičio gerbėjos. Trumpai apie K.Donelaičio gyvenimą ir kūrybą papasakojo bibliotekininkė. Prie kavos puodelio paskaitėme ištraukas iš poemos „Metai“. Aptarėme autoriaus kūrybos bruožus, nepaprastai plačiu ir gausiu gyvosios liaudies kalbos panaudojimu. Moterys gavo dovanų po kraštiečio Audriaus Šikšniaus knygelę „Paklausk žalčio...“.

Juozo Vyšniausko 70-mečio paminėjimas

        Birželio 14 d. 11 val. Aleksandrijos pagrindinės mokyklos salėje įvyko kraštiečio Juozo Vyšniausko 70-mečio paminėjimas. Dalyvavo 34 žmonės. Paruošta nedidelė autoriaus darbų paroda. Apie Juozo Vyšniausko biografiją ir jo kūrinius pasakojo Irma Baužienė. Jubiliejaus proga autorių sveikino rajono meras, „Mūsų žodis“ laikraščio redaktorė, Skuodo muziejaus atstovės, savivaldybės viešosios bibliotekos direktorius, Aleksandrijos pagrindinės mokyklos direktorė, Aleksandrijos seniūnijos seniūnas, bendruomenė, giminės. Prie bendruomenės namų atidengtas ir pašventintas atminties akmuo, kuriame iškaltos Ferdinando Kaunackio, Vaclovo Into, Juozo Vyšniausko ir Kazimiero Domarko pavardės.