mobili versija | standartinė versija
main-image

Popietė „Adventas – laukimo metas“

Baigiasi metai. Šviesos laikas trumpėja. Niūrių ir vėjuotų dienų apsupti mes ieškome šilumos ir jaukumo namuose. Ieškome ramybės, šviesos, saugumo. Gyvename laukimu. Laukimu gimstant kūdikėliui Jėzui.
 2017 m. gruodžio 8 d. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Aleksandrijos filiale vyko adventinė popietė „Adventas – laukimo metas“.


 Prie gražaus ir jaukaus, advento vainiku papuošto stalo aktyviai rinkosi kaimo gyventojai. Bibliotekininkė Aušra Gadeikienė supažindino susirinkusiuosius su advento tradicijomis, jo svarbiausiais papročiais. Priminė kuo ypatingas advento vainikas, pasninkas, ramybės laikotarpis. Įdomu buvo paklausyti kaip adventą minėjo senovės lietuviai.
 Popietės metu įspūdžiais iš piligriminės kelionės į Vatikaną ir Romą dalijosi Irma Baužienė. Ji džiaugėsi galėjusi aplankyti katalikams reikšmingiausias pasaulio bazilikas ir gavusi paties Popiežiaus palaiminimą. Pasakojimą paįvairino parengusi nuotraukų pristatymą. Laikas praėjo nepastebimai. Ilgai dar sėdėjome prie kavos puodelio, šnekučiavomės.

Vyresnioji bibliotekininkė Aušra Gadeikienė

Nuotraukų galerija