mobili versija | standartinė versija
main-image

Rašytojas Sigitas Poškus ir literatūrinis žaidimas „Knygų labirintai“

 Kovo 14 d. 13.00 val. Aleksandrijos pagrindinėje mokykloje lankėsi vaikų rašytojas Sigitas Poškus. Rašytoją susirinkusiems pristatė Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos darbuotojos Stanislava Minelgienė ir Gražina Daukantienė. Tai viena iš sudėtinių projekto „Popieriniai knygučių labirintai“ dalių. Projektą iš dalies remia Lietuvos kultūros taryba.

 Vaikai susidomėję klausėsi rašytojo kūrybos, susipažino su jo parašytomis knygutėmis. Kartu su rašytoju skaitė eilėraščius, atliko jiems patikėtas įvairias užduotis. Rašytojas Sigitas Poškus su malonumu atsakinėjo į vaikų užduodamus klausimus. Renginio pabaigoje vyko literatūrinis žaidimas su kauliuku – „Knygų labirintai“. Po kiekviena varlyte slėpėsi klausimai ir įvairios užduotys. Pabaigoje visi buvo pavaišinti saldainiais.
 Renginį padėjo organizuoti Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Aleksandrijos filialo vyresnioji bibliotekininkė Aušra Gadeikienė ir Aleksandrijos pagrindinės mokyklos bibliotekininkė Virginija Gedeminienė.

Nuotraukų galerija