mobili versija | standartinė versija
main-image

Popietė „Kas slepiasi knygoje?“

Balandžio 2-oji – garsaus pasakininko Hanso Christiano Anderseno gimimo diena. Nuo 1967 metų pasaulyje ji minima ir kaip Tarptautinė vaikų knygos diena. Ta proga kreipimąsi į skaitytojus ir plakatą kuria vis kitas Tarptautinės vaikų knygos tarybos skyrius. Šiais metais ši galimybė suteikta latviams. Tekstą parašė Inese Zandere, o plakatą sukūrė jaunas, kūrybingas dailininkas Reinis Petersonas.

 Balandžio 3 d. 14 val. vaikai aktyviai rinkosi į Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Aleksandrijos filialą paminėti Tarptautinės vaikų knygos dienos. Vyresnioji bibliotekininkė A. Gadeikienė papasakojo vaikams apie pasakų kūrėją H. K. Anderseną, jo gyvenimą bei kūrybą. Supažindino su bibliotekoje esančiomis šio autoriaus knygomis.
 Perskaityti knygelės prašymai, kaip jai išlikti visada švariai ir gražiai, atsakyta į klausimą kas slepiasi knygoje? Labai džiugu, kad knyga tampa geriausiu vaikų draugu.
 Šią dieną bibliotekoje buvo knygutėmis apdovanoti daugiausia knygų perskaitę vaikai. Žaidėme daug žaidimų, sprendėme įvairius galvosūkius, spėliojome mįsles. Elena Strakšytė perskaitė savo pačios sukurtą ir iliustruotą pasaką. Šventė praėjo linksmai ir turiningai. Daug ko išmokome, apie daug ką sužinojome.
Vyresnioji bibliotekininkė Aušra Gadeikienė

Nuotraukų galerija