mobili versija | standartinė versija
main-image

Danutės Lekniuvienės fotografijos darbų paroda „Pro objektyvą žvilgterėjus“

Spalio 11 d. 15.00 val. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Aleksandrijos filiale vyko Danutės Lekniuvienės fotografijos darbų paroda „Pro objektyvą žvilgterėjus“. Susirinkusiems autorė papasakojo apie Skuodo rajono neįgaliųjų draugijos organizuotą projektą „Mes nuo Bartuvos krantų“, kuriame ir pristato savo darbus apie lankytinas Skuodo rajono vietas.

Neatsitiktinai jos paroda vieši Aleksandrijoje. Nors daug metų gyvena Rukų kaime, jos vaikystė glaudžiai susijusi su šiomis vietomis. Gyveno Klauseikiuose, Aleksandrijoje, čia pradėjo lankyti mokyklą. Daug kas miela ir artima širdžiai.
Danutė Lekniuvienė fotografavimo pradmenis įgijo besimokydama Klaipėdos pedagoginėje mokykloje. Nuo to laiko nebesiskiria su fotoaparatu. Jose telpa viskas kas sudomina autorę: žmonės, peizažai, rūko lašelių vėriniai, debesys, įvairūs kontrastai... Įdomu tai, kad daugeliui nuotraukų autorė sukuria eilėraštį arba nuotrauką derina prie eilėraščio. Ji ne tik menininkė, bet ir poetė.
Skuodo neįgaliųjų draugijos meno studija „Obelėlė“ pristatė literatūrinę kompoziciją „Sielos spalvos“ (vadovė ir autorė N. Jasienė). Jausmingas jų pasirodymas tiesiog užbūrė čia susirinkusiuosius. Ačiū visiems už nuostabią popietę!

Nuotraukų galerija