mobili versija | standartinė versija
main-image

Adventinė popietė „Pajusk ramybę širdyje“

       Gruodžio 14 d.13 val., į dar ne visiškai užbaigtus bendruomenės namus, susirinko nemažas būrelis Aleksandrijos ir Kaukolikų bendruomenės narių.
       Artėja viena pačių didžiausių metų švenčių – Šventos Kalėdos, turinti gilias tradicijas. Keturios savaitės prieš Kalėdas yra advento – susikaupimo ir ramybės metas. Seniau ilgais advento vakarais kaimynai rinkdavosi vieni pas kitus, dainuodavo adventines dainas ir giesmes. Tai laikotarpis skirtas susikaupimui, apmastymams, maldai. Kiekvienas savo širdyje turi gerumo, reikia tik jį parodyti. Apie visa tai pasakojo žolininkė iš Plungės Janina Danėlienė. Sukalbėta adventinė maldelė. Mokyklos mokinės padainavo kalėdinių giesmelių. Kas norėjo galėjo įsigyti įvairių žolelių arbatos.
         Buvo paruošta Aleksandrijos ir Kaukolikų moterų kalėdinių ir kitų darbelių paroda. Patikusius darbelius buvo galima ir įsigyti.
     Nors patalpos nelabai šiltos, niekas nesiskubino į namus, kas domėjosi darbeliais, kas bendravo prie arbatos ar kavos puodelio. Skirstėsi su gera nuotaika.

Nuotraukų galerija