mobili versija | standartinė versija
main-image

„Ateik – sužinok ir išmok“

Balandžio 29 d. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Kaukolikų filiale vyko popietė skirta Nacionalinei bibliotekų savaitei. Šiemet ji Lietuvoje buvo organizuota 19 kartą. „Ateik – sužinok ir išmok“ – tema apie neišmatuojamas galimybes visiems bibliotekų lankytojams.

Kalbėjome apie buvusias, esamas ir būsimas galimybes bibliotekose. Bibliotekos siūlo pasinerti į kūrybinių ieškojimų ir atradimų pasaulį. Šiandien bibliotekos siūlo kurti bei naudotis įvairiomis programomis. Bibliotekos atlieka svarbų vaidmenį mažinant kultūrinį ir skaitmeninę atskirtį, telkiant lankytojus, ugdant kūrybingą vartotoją.
Šiuos metus seimas yra paskelbęs J. Tumo Vaižganto metais. Atėjusiosios į popietę moterys maloniai prisiminė šio rašytojo kūrybą, gyvenimo epizodus.
     Šiais metais rašytojui Romualdui Granauskui būtų sukakę 80 metų. Dauguma popietės dalyvių yra skaičiusios šio rašytojo knygas, vardino jų pavadinimus. Prisimintas iškilaus kraštiečio gyvenimo ir kūrybos kelias. Skaitėme ištraukas iš pasirinktų knygų. Išskirstėme linkėdamos viena kitai gražaus pavasario.