mobili versija | standartinė versija
main-image

„Smagios atostogos“

Vasario 17 d. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Kaukolikų filiale vyko rytmetis vaikams, „Smagios atostogos“. Vaikai mėgsta pasakas. Jie puikiai prisiminė trijų paršiukų namelių statybas.

Šiandien jie sužinojo, kad pamėgtos pasakos „Trys paršiukai“ namukai, stipriai nuo laiko ir amžino vilko Pilkio užpuoliu, apgadinti. Vaikai kibo jiems į pagalbą. Mažiausiam paršiukui Nifnifui, turėjusiam šiaudinį namuką, padėjo suremontuoti stogą. Nufnufo mediniam nameliui pakeitė subyrėjusius langus. Nafnafo mūrinis namelis atrodytų pats tvirčiausias, bet dažni Pilkio apsilankymai sugadino kaminą. Vaikai jį restauravo, kad visi broliukai paršiukai šiltai ir laimingai galėtų gyventi.
Po smagių kūrybinių darbų, visa komanda mokinosi kepti picą. Nijolė T. kiekvienam padalino po gabalą tešlos. Vaikams buvo užduotas klausimas – iš kokių produktų padarytas jų tešlos gabalas ? Dėl kai kurių produktų nuomonės sutapo. Jie buvo nustebę, kad produktų reikia mažiau negu jie suminėjo. Kol vaikai ruošė savo būsimą picą, Nijolė papasakojo kaip paruošti šį purų tešlos gabalėlį, pavirsiančiu pica. Ką dės ant iškepto papločio, sutarė vieningai. Visi su jauduliu laukė pirmos iškeptos picos. Atsargiai ėmė po gabalėlį ir buvo vieningos nuomonės, kad tokios jie niekada dar nevalgė. Šiltas bendravimas, nauja patirtis kepant namuose paruoštą picą, tai smagiai praleistas laikas bibliotekoje. Vaikai puikiai susidorojo su užduotimi, todėl lauks kitų užsiėmimų.

Nuotraukų galerija