mobili versija | standartinė versija
main-image

Apie filialą

Nijole                                                  

Vyresnioji bibliotekininkė
Nijolė Vyniautienė
                                     Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.

                          

Šačių g. 2,
98268 Mosėdis,
Skuodo r. sav.

                                 

Darbo laikas

Pirmadienį–penktadienį
9.30–18.00

Pietų pertrauka
12.00–12.30

Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Mosėdžio filialas aptarnauja Mosėdžio miestelio ir 18 seniūnijos kaimų (Baksčių, Bobeliškės, Būdvietės, Gaubės, Igarių, Krakių, Kusų, Miesto Kalniškių, Mikulčių, Naujukų, Nevočių, Paeiškūnės, Palaukės, Plaušinių, Šerkšnių, Šilalės, Tauzų, Tėvelių, Udralių, Virbalų) norinčius skaityti vaikus, paauglius ir suaugusius gyventojus. Aptarnaujamo mikrorajono gyventojų skaičius 2018 m. buvo 1784 gyventojai.

Bibliotekoje kasmet minima Knygnešio diena, Tarptautinė vaikų knygos diena, įvairūs susitikimai su rašytojais ir poetais, nuolat veikia įvairios parodos. Biblioteka glaudžiai bendradarbiauja, kartu ruošia renginius ir dalyvauja bendruose projektuose su miestelio ir seniūnijos bendruomenėmis, seniūnija, gimnazija, kultūros skyriaus darbuotojais, vaikų lopšelio – darželio kolektyvu.

Bibliotekai persikėlus į kitas patalpas, vartotojams buvo organizuojami įvairūs mokymai, užsiėmimai. Bibliotekos perkėlimas į kitas patalpas turėjo įtakos bibliotekos veikai. Padidėjo organizuotų renginių skaičius. Buvo tokių renginių, kurie suorganizuoti pirmą kartą (3 edukaciniai renginiai mokiniams, 7 mokymai apie elektroninės muzikos kūrimą mokiniams). Gimnazistams mokymus apie elektroninę muziką, o suaugusiems apie prancūziško filmo kūrimosi istoriją vedė savanoris Thibaud Evers iš Prancūzijos.

Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Mosėdžio filiale iš viso yra 7574 fizinių vienetų dokumentų. Grožinės literatūros fondas – 4998 vnt. Šakinės literatūros fondas – 2576 vnt. Registruotų vartotojų skaičius – 355. Iš jų 144 vaikai iki 14 metų.
Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Mosėdžio filiale yra 4 kompiuterizuotos darbo vietos vartotojams. Visos jos yra prijungtos prie interneto. Kompiuteriais ir internetu, kuris yra bevielis vartotojai naudojasi nemokamai.

Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Mosėdžio filialas dalyvauja ir projektinėje veikloje. Laimėti ir įgyvendinti projektai „Sveika bendruomenė – stipri bendruomenė“, „Iššūkis „Būti sveikam!“ – priimtas!“. Šiemet laimėtas projektas „Juozo Tumo- Vaižganto pėdsakas Mosėdyje“, kurio veiklos prasidės rugsėjo mėnesį.

 

Paslaugos:

 • knygos ir periodiniai leidiniai į namus;
 • informaciniai ir periodiniai leidiniai skaitykloje;
 • atsakymas į temines, faktografines užklausas;
 • bibliografinės konsultacijos;
 • informacija apie šio regiono istoriją, papročius, lankytinas vietas;
 • literatūros užsakymas iš Skuodo savivaldybės viešosios bibliotekos skyrių;
 • literatūros užsakymas per tarpbibliotekinį abonementą;
 • renginiai, susitikimai, spaudinių parodos;
 • internetas, darbas kompiuteriu;
 • konsultacijos įvairiais informacijos paieškos klausimais;
 • galimybė naudotis LIBIS katalogu.


Mokamos paslaugosNuotraukų galerija