mobili versija | standartinė versija
main-image

Rašytoja Nijolė Kepenienė Mosėdyje

        2016 m. rugsėjo 22 d. 12 val. Mosėdžio gimnazijos salėje įvyko pradinių klasių mokytojų ir mokinių susitikimas su rašytoja N. Kepeniene. Tai skaitymo skatinimo projekto „Dvylika mėnesių su knyggraužiais“ viena iš veiklų. Projektą rėmė Lietuvos kultūros taryba.
        Rašytoją pristatė ir trumpai apie projektą papasakojo Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus vedėja Stanislava Minelgienė. Rašytoja skaitė ištraukas iš naujausios savo knygos apie laumes „Verpėjėlė“. Ji pasiūlė klausytojams vaikams tapti kūrėjais ir sukurti pasaką. Labai greitai atsirado savanorių „rašytojų“, kurie sekė sukurtas pasakas. Šios užduoties nugalėtoja tapo trečios klasės mokinė Inesa Dvarionaitė. Ją rašytoja apdovanojo savo naujausia knygute. Vėliau susirinkusieji rašytojos buvo supažindinti su zodiakų ženklais pagal baltus. Pabaigoje vaikai išsakė savo ateities planus – kuo jie norėtų būti užaugę. Šios užduoties nugalėtojas Paulius Duonėla, kuris svajoja būti geriausiu Lietuvos ir pasaulio krepšininku. Tradiciškai susitikimas užsibaigė vaikų klausimais. Įdomiausią klausimą uždavė Inesa Dvarionaitė. Ji ir vėl buvo apdovanota knygute.
        Renginį organizavo Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Mosėdžio filialo vyresnioji bibliotekininkė N. Vyniautienė ir Mosėdžio gimnazijos bibliotekos vedėja Daiva Stonkuvienė.

Nuotraukų galerija