mobili versija | standartinė versija
main-image

„Apkabink gamtą su meile“

Balandžio 27 d. 17 val. seniūnijos salėje atidaryta Augustinos Piečienės ir Danguolės Pauliuvienės fotografijų paroda. Pirmiausiai susirinkusiems Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Mosėdžio filialo vyresnioji bibliotekininkė N. Vyniautienė papasakojo apie šių metų Nacionalinę bibliotekų savaitę „Kartu mes kuriame ateitį“.

Balandžio 26 – oji – fotografijos diena. Dabar sunku įsivaizduoti gyvenimą be galimybės įamžinti svarbias akimirkas. Fotografija tapo ne tik meno forma, tačiau ir dominuojančiu informacijos perdavimo šaltiniu ne tik artimiesiems, tačiau ir nepažįstamiems iš viso pasaulio. Buvo išvardinti įdomūs ir netikėti faktai apie fotografiją.
Grožis lydi žmogų visą gyvenimą, kaip būtinas dvasinis poreikis ne tik jausti savyje, bet ir jį kurti. Grožį kiekvienas suprantame labai skirtingai. Laisvalaikį taip pat visi leidžiame skirtingai. Taip buvo pristatytos popietės viešnios Augustina ir Danguolė. Kiekviena iš jų trumpai papasakojo apie save, apie savo pomėgį fotografuoti. Danguolė dar paskaitė savo kūrybos eilėraščių. Popietę papildė Mosėdžio gimnazijos merginų kvarteto atliekamos dainos (vadovė – mokytoja A. Gadeikienė). Abi popietės dalyves sveikino jų bendradarbiai. Bibliotekų savaitė Mosėdyje užbaigta labai jaukia, šilta, spalvinga, pavasariška popiete.

Nuotraukų galerija