mobili versija | standartinė versija
main-image

Zuzanos Bertašienės rankdarbių parodos „Laiko tėkmėje“ pristatymas

        Kovo 1 – ą dieną 12 val. Mosėdžio seniūnijos salėje įvyko šviesaus atminimo mosėdiškės Zuzanos Bertašienės rankdarbių: siuvinių, karpinių, staltiesių ir kt. parodos pristatymas. Jį pradėjo vyresn. bibliotekininkė N. Vyniautienė V. Narušio žodžiais „Grožis lydi žmogų visą gyvenimą kaip būtinas dvasinis poreikis ne tik jausti savyje, bet ir jį kurti. Kada grožis žmoguje nesutelpa, jis išsiveržia į aplinką ir įsigyvena medžiagoje, kurią mes vadiname skulptūra, paveikslu, audiniu, kalba ir elgesiu, todėl nelaikykime viso to savyje ir dovanokime žmonėms“.
           Daug šiltų žodžių apie unikalią parodą pasakė seniūnas A. Zabitis, miestelio bendruomenės pirmininkė J. Laureckienė, Skuodo kultūros centro Mosėdžio skyriaus renginių organizatorė B. Gadeikienė, seniūnaitė G. Vaškienė. Ji šiai progai sukūrė net eilėraštį „Praeitis“, kurį tądien pirmą kartą viešai ir perskaitė. Prisiminimais apie Z. Bertašienę pasidalijo mosėdiškės I. Kataržienė ir mokytoja senjorė A. Rimkevičienė. Labai nuoširdžiai ir su didžiule meile apie mamą, jos nuostabius rankdarbius papasakojo Z. Bertašienės dukra V. Metrikienė ir žentas P. Metrikis.
        Po to, gausiai susirinkę mosėdiškiai buvo pakviesti pabendrauti prie kavos ir arbatos. Susirinkusieji turėjo puikią progą pamatyti Z. Bertašienės šeimos nuotraukų albumą. Visi išsiskirstė gerai nusiteikę, daug sužinoję ir pamatę, norintys dar ne kartą susitikti.

Nuotraukų galerija