mobili versija | standartinė versija
main-image

Parodos „Rankdarbiai puošia ir šildo“ atidarymas

2017 metų spalio 18 d. 13 val. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Pašilės filiale atidaryta rankdarbių, sukurtų projekto „Atrask neatrastus savo gebėjimus bibliotekoje“ metu, paroda „Rankdarbiai puošia ir šildo“. Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Lietuvos Respublikos kultūros ministerija.

  Pristatydama parodą, Pašilės filialo vyresnioji bibliotekininkė Rasa Paulauskienė pabrėžė projekto naudą atokių rajono kaimų gyventojams, norintiems savo būtį paįvairinti kūrybiškomis veiklomis. Projektas suteikė galimybę kiekvienam ieškančiam rasti mėgstamą užsiėmimą, pabėgti nuo kasdieninių rūpesčių, rasti būdą realizuoti save, kuriant mielus dirbinius. Parodoje lankytojų teismo laukė arti šimto įvairiausiomis technikomis pagamintų darbelių: čia buvo galima pamatyti ne tik dekupažo technika papuoštų mielų smulkmenėlių, bet ir papuošalų iš odos, karoliukų bei sutažo juostelių, kaladėlėmis austų juostų, adata nertų kojinių ir karoliukais margintų riešinių, o kur dar paveikslai, piešti ant šilko, įvairiaspalvės vilnonės gėlės šalikuose bei gaminiai iš cemento.
 Džiugu, kad Skuodo rajono savivaldybės R.Granausko viešosios bibliotekos vykdomas projektas „Atrask neatrastus savo gebėjimus bibliotekoje“ prisidėjo prie atokesnių Skuodo rajono kaimų šeimų laisvalaikio užimtumo didinimo ir edukacinių užsiėmimų dalyvėms suteikė naudingų žinių ir galimybę savo kūrybiniais pasiekimais pasidalinti su kitais rajono gyventojais.

Nuotraukų galerija